Algecostorage:KONTENERY MAGAZYNOWE/MORSKIE- PROSTOTA I BEZPIECZEŃSTWO

Header tabs

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ROZWIĄZANIE ALGECOSTORAGE ? 
Dworzec
Placówka oświatowa

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ROZWIĄZANIE ALGECOSTORAGE?

Oferowane przez nas kontenery magazynowe to bezpieczne rozwiązanie. Dzięki nim skutecznie przechowasz i uchronisz swój sprzęt przed kradzieżą, a także aktami wandalizmu.

Magazyn z kontenerów Algeco – zalety:

  1. Każdy oferowany przez Algeco magazyn z kontenerów jest wyposażony w specjalne zamki o wysokim bezpieczeństwie,
  2. Pojemność 33 m³ ułatwia przechowywanie nawet najbardziej nieporęcznego sprzętu.
  3. Przeznaczony na magazyn kontener od Algeco posiada dwuskrzydłowe drzwi,
  4. Algeco to przede wszystkim synonim wysokiej jakości, dlatego każdy magazyn kontenerowy wykonany jest z najlepszej, antykorozyjnej stali, zwiększającej stabilność całej konstrukcji.

3 powody, dla których warto wybrać kontenery magazynowe / morskie Algeco:

  • Zyskasz dowolną powierzchnię magazynową.
  • Sam zadecydujesz o aranżacji swojego kontenera magazynowego. Wybierając odpowiednie opcje wyposażenia, możesz stworzyć w nim np. warsztat.
  • Nie będziesz musiał się martwić o oświetlenie – możemy zapewnić Ci kontener na magazyn z rozprowadzoną instalacją oświetleniową.

Naszym klientom wynajmujemy kontenery magazynowe z instalacją elektryczną oraz dużym regałem o długości 5 metrów. Oferta Algeco obejmuje także magazyn z kontenerów bez wyposażenia.

Wymiary

  Zewnętrzne Wewnętrzne
Długość 6 058 mm 5 898 mm
Szerokość 2 438 mm 2 350 mm
Wysokość 2 591 mm 2 390 mm

Wymiary otworu drzwiowego

Szerokość Wysokość
2 340 mm 2 280 mm

Informacje techniczne

Max Waga Brutto: 30 480 KG
Tara: 2 245 KG
Max Ładowność: 28 235 KG
Pojemność: 33.1 m3 / 11 EUROPALET

Kontenery magazynowe/morskie to rozwiązanie przystosowane do potrzeb Twojego biznesu. Dzięki nim można bezpiecznie przechowywać różnego rodzaju produkty na dowolnej powierzchni. Magazyn z kontenerów zapewnia skuteczną ochronę sprzętu przed warunkami atmosferycznymi, dbając tym samym o jego długotrwałą sprawność. Nasza oferta skierowana jest do firm z wielu branż, które szukają rozwiązań niezawodnych. Wybierz kontener na magazyn dla swojego przedsiębiorstwa i przekonaj się o korzyściach, jakie zapewnia budownictwo modułowe.

Kontenery magazynowe/morskie, czyli funkcjonalne rozwiązania modułowe

Potrzebujesz zaplecza magazynowego na już? Montaż magazynów z kontenerów jest szybki i łatwy – podobnie jak zmiana ich lokalizacji. Co więcej, magazyn kontenerowy przystosowany jest do zagospodarowania na przestrzeń wykorzystywaną, jako m.in.:

  • zaplecze budowy,
  • skład narzędzi,
  • zabezpieczenie produktów przed rabunkiem.

Projektując kontenery magazynowe, kierujemy się bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Zapewniamy niezawodny system zabezpieczeń oraz dodatkowe wyposażenie umożliwiające utrzymanie porządku w organizacji narzędzi itp.

W Algeco wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania – każdy przygotowany przez nas magazyn z kontenerów to trwała i niezawodna konstrukcja. Korzystamy z materiałów odpornych nie tylko na korozję, ale także na uszkodzenia mechaniczne. Wybierz kontener na magazyn z linii ALGECOSTORAGE – zapewnij optymalne zabezpieczenie firmowym sprzętom i materiałom.

Nasze oddziały: Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław.

Chcesz wiedzieć więcej?

Czy masz projekt?