Kontenery na biura o podwyższonym standardzie

biura o podwyższonym standardzie - Algeco

Kontenery przeszklone

To, jak wygląda siedziba Twojej firmy przekłada się na jej publiczne postrzeganie. Dzięki przeszklonym kontenerom od Algeco zrobisz dobre wrażenie na swoich kontrahentach i potencjalnych klientach. Pamiętaj, Twoje biuro powinno być nie tylko estetyczne, ale i w pełni funkcjonalne dla pracowników. U nas zadbasz o wszystkie te aspekty!

biura o podwyższonym standardzie - Algeco

Kontenery szyte na miarę

Rozwiązania modułowe Algeco są szyte na miarę Twoich potrzeb. Przeszklone kontenery od zawsze przyciągały spojrzenia - i nic w tym dziwnego, gdyż prezentują się niezwykle elegancko oraz nowocześnie.
Efektowne przeszklenia zewnętrzne i wewnętrzne, niebanalna kolorystyka, dodatkowe urządzenia, akcesoria i instalacje – to zaledwie kilka z wielu elementów, z których stworzysz swój ekskluzywny, przeszklony kontener, w którym będziesz prowadzić biuro.

Decydując się na przeszklone kontenery można wiele zyskać. Przede wszystkim:

  • optycznie powiększysz przestrzeń wewnątrz obiektu,  rozświetlisz całe biuro,
  • zagwarantujesz pracownikom odpowiednie warunki do pracy.
  • Wystarczy zaledwie kilka ścianek wewnątrz przeszklonego kontenera, by zapewnić każdemu poczucie prywatności oraz możliwość pracy w ciszy. 
biura o podwyższonym standardzie - Algeco

Przeszklone Kontenery Dostosowane Do Potrzeb Każdego Klienta

Decydując się na kontenery z przeszklonymi panelami od Algeco da się w pełni dostosować je do swoich potrzeb. Można między innymi:

  • wybierać pomiędzy wieloma efektownymi kolorystykami,
  • zdecydować się na różne technologie wykończenia elewacji, dostosowując je tym samym do otoczenia,
  • zdecydować się na nowoczesny design. Kontenery - zwłaszcza te z bezprofilowymi przeszkleniami - prezentują się niezwykle nowocześnie, co również przekłada się na wizerunek marki.

W Algeco, tworząc kontenery, dbamy nie tylko o to, by stworzyć właściwą konstrukcję, ale i o kompleksowe wyposażenie. Jako profesjonaliści dokładnie wiemy jak optymalnie wykorzystać przestrzeń naszych modułów. Dostarczymy gotowe rozwiązania do wykorzystania w Twojej inwestycji.         

W ramach tego rozwiązania Algeco zapewnia

4 tys. pracowników

Ekspercka wiedza w budownictwie modułowym

Algeco działa na polskim rynku od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom moduły kontenerowe. Przez te lata stworzyliśmy zespół ekspertów, który doradzi najlepsze i optymalne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biznesu. Moduły Algeco mogą tworzyć tymczasowe obiekty, jak i stałe budynki. Dzięki naszemu know-how oraz trosce o środowisko naturalne tworzymy nowoczesne i zrównoważone budynki modułowe.

300 tys. jednostek

Pełne wyposażenie – rozwiązania gotowe pod klucz

W ramach Serwisu 360 oferujemy wynajem mebli w 3 standardach ECONOMY, COMFORT i PREMIUM, jak i montaż klimatyzacji, sieci IT oraz wiele innych udogodnień niezbędnych w nowoczesnym biznesie. Dostarczamy naszym Klientom przestrzeń gotową pod klucz, abyś mógł rozpocząć swoją działalność. Dodatkowo, nasz zespół fachowców zapewni kompleksową obsługę Twojej inwestycji podczas trwania współpracy, serwisując oraz konserwując wynajmowane wyposażenie.

24 kraje

Ekspresowa dostawa i budowa

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.