Dlaczego Algeco?

 Algeco - pionier w swojej branży. Lider rynku światowego.

W 1955 roku wprowadziliśmy na rynek rozwiązania budownictwa modułowego. Sześćdziesiąt lat później, nie jesteśmy już jedynymi w branży, ale wciąż pozostajemy numerem jeden na świecie.

1 WIZJA, 3 STANDARDY
3 zakresy dostosowane do Twoich potrzeb i Twojego budżetu!

Szkoły, biura, obiekty na placu budowy, przestrzeń eventowa - oferujemy rozwiązania dla wszystkich sektorów rynku.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy spełnić wszystkie Twoje wymagania. Algeco znane jest z terminowości, szybkości działania i elastyczności.

Obsługa 360 °, wszystkie akcesoria z 1 partnerem

Algeco wyróżnia się doświadczeniem, wiedzą, różnorodnością i jakością różnych asortymentów, ale także możliwością dostarczenia dokładnie tego, czego potrzebujesz. Uproszczenie twoich warunków pracy jest naszym priorytetem; Dlatego oferujemy również stałą osobę kontaktową podczas całego projektu.

Firma Algeco, lider w dziedzinie konstrukcji modułowej, wykorzystuje swoją fachową wiedzę i doświadczenie, by sprostać Twoim oczekiwaniom i dostarczyć Ci rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb zarówno jeśli chodzi o projekty tymczasowe, jak i długoterminowe. Firma Algeco, obecna w 22 krajach, jest znana na całym świecie dzięki swojemu know-how. Grupa oferuje usługi spełniające Twoje wymagania: szybkość reakcji i elastyczność, bezpieczeństwo i komfort kontenerów modułowych, podejście do zrównoważonego rozwoju. Wybierając Algeco wybierasz jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.