Dlaczego Algeco?

dlaczego Algeco?

Ekspert w budownictwie modułowym

Algeco - pionier w swojej branży. Lider rynku światowego.

W 1955 roku wprowadziliśmy na rynek rozwiązania budownictwa modułowego. Sześćdziesiąt lat później, nie jesteśmy już jedynymi w branży, ale wciąż pozostajemy numerem jeden na świecie.
Budownictwo modułowe to coraz bardziej popularne zagadnienie. Jako obecny lider w tej branży chcemy inspirować, kładąc w naszych projektach duży nacisk na ochronę przyrody oraz środowiska. Wykorzystywana przez nas technologia modułowa opiera się nie tylko na wysokiej jakości, ale i na rozwiązaniach zastosowanych w budynkach - to przy ich udziale w sposób harmonijny mogą one współgrać z otoczeniem. Jest to możliwe dzięki odpowiednim materiałom (drewno i szkło), a także ekologicznym akcesoriom - realnie ograniczają one zużycie wody, a także energii elektrycznej.

Interior

Budynki modułowe - nowoczesne i ekologiczne rozwiązania

Budownictwo modułowe to coraz bardziej popularne zagadnienie. Jako obecny lider w tej branży chcemy inspirować, kładąc w naszych projektach duży nacisk na ochronę przyrody oraz środowiska. Wykorzystywana przez nas technologia modułowa opiera się nie tylko na wysokiej jakości, ale i na rozwiązaniach zastosowanych w budynkach - to przy ich udziale w sposób harmonijny mogą one współgrać z otoczeniem. Jest to możliwe dzięki odpowiednim materiałom (drewno i szkło), a także ekologicznemu, energooszczędnemu wyposażeniu.

Na krótko czy na długo?

Potrzebujesz krótko- czy długoterminowego rozwiązania? Algeco zajmie się wszystkim! Możesz więc kontynuować działalność, nie martwiąc się o to, w którym miejscu jest ona prowadzona.

Modular office

Pomieszczenia skrojone na miarę potrzeb

Cena budowy domu modułowego, jak i biura modułowego, zależna jest od wielu czynników, w tym od kompleksowego wyposażenia, które również oferujemy. Dzięki naszym rozwiązaniom aranżacyjnym każdy klient dostosuje daną przestrzeń do swoich potrzeb, a w tym: jadalnię, kuchnię, salę konferencyjną lub też pomieszczenie z prysznicami. Specjalizujemy się w budowie biur oraz domów modułowych, przy czym dbamy nie tylko o właściwą konstrukcję, ale i o wyposażenie, takie jak między innymi: krzesła, designerskie meble, gaśnice, systemy alarmowe i wiele innych.

Wybierz standard dla Ciebie!

Standardy dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu!

Ekologia, oszczędność czasu i swoboda aranżacji - to atuty modułów Algeco. Mamy rozwiązania dla inwestycji budowlanych, a także biur, szkół, punktów sprzedazy czy imprez plenerowych. Oferujemy trzy różne standardy modułów, dopasowane do potrzeb i możliwości Klientów.

Biurowe

Minimalizm i funkcjonalność

Wybierając ten wariant zapewnisz pracownikom dobre warunki pracy, zgodnie ze standardami i przepisami, a także niezbędny poziom bezpieczeństwa i ochrony.

Sanitarne

elastyczność i komfort w jednym

Przygotujemy obiekt modułowy zgodnie z zaprojektowanym przez Ciebie układem. Wygodna aranżacja i szybka realizacja projektu przy wykorzystaniu estetycznych kontenerów modułowych Advance.

Magazynowe

dopasowany do wysokich wymagań

Opcja łącząca estetykę wykończenia z innowacjami zapewniającymi komfort i dobre samopoczucie, niespotykane dotąd w świecie modułowej konstrukcji.

Nasze usługi, serwis posprzedażowy i ekologia

Obsługa 360 °, wszystkie akcesoria z 1 partnerem

Dobrana oferta i profesjonalna obsługa posprzedażowa. Oferujemy pełne wyposażenie, m.in. meble, akcesoria, wyposażenie przeciwpożarowe, jak również usługi dodatkowe np. serwis sprzątający. // Obsługa posprzedażowa Szybko i sprawnie reagujemy na zgłoszenia naszych Klientów. Zgłoś serwis przez stronę internetową lub telefonicznie. // Ekologia i energooszczędność. Oferujemy rozwiązania, które zwiększają komfort pracy i są przy tym energooszczędne i ekologiczne. Wśród wyposażenia dodatkowego znajdziesz m.in. ograniczniki przepływu wody, oświetlenie z czujnikami ruchu a także np. klimatyzatory czy inteligentne grzejniki. Oszczędzamy środowisko i Twoje pieniądze!

Modul

Serwis 360 ° - zamów wszystko u jednego dostawcy!

Algeco wyróżnia doświadczenie, różnorodność i jakość oferowanych rozwiązań. Naszym priorytetem jest Twój komfort, tak, abyś mógł skoncentrować się na priorytetach. Cenimy Twój czas - wszystkie elementy oferty, oczekiwania i uwagi omówisz z jedną osobą - Opiekunem Klienta. Zadzwoń, zamów kontenery Algeco i otrzymaj dokładnie to, czego potrzebujesz!

Obsługa posprzedażowa

Naszym priorytetem jest doskonała obsługa i satysfakcja Klienta 24/7; działamy szybko i kompleksowo 24/7

Ekologia

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska przekłada się na codzienne sprawy. Staramy się używać tylko farb wodorozcieńczalnych, rozdzielamy wszystkie nasze odpady na różne strumienie odpadów, preferujemy papier i koperty z papieru do recyklingu itp.

Algeco Polska sp. z o.o. jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Branży Wynajmu, które promuje ideę wynajmu sprzętu oraz wspiera firmy prowadzące działalność związaną z wynajmem.

Logo PSWB

Algeco Polska oferuje elastyczne rozwiązania - w pełni wyposażone kontenery socjalne i sanitarne, placówki opieki zdrowotnej, szkoły, a także mobilne biura i indywidualne, specjalistyczne projekty. Doradzamy w zakresie zarządzania obiektami i zgodności z przepisami, a także oferujemy kompleksową usługę wykończenia wnętrz i elewacji (Serwis 360).