Dlaczego Algeco?

dlaczego Algeco?

Ekspert w budownictwie modułowym

Algeco - pionier w swojej branży. Lider rynku światowego.

W 1955 roku wprowadziliśmy na rynek rozwiązania budownictwa modułowego. Sześćdziesiąt lat później, nie jesteśmy już jedynymi w branży, ale wciąż pozostajemy numerem jeden na świecie.
Budownictwo modułowe to coraz bardziej popularne zagadnienie. Jako obecny lider w tej branży chcemy inspirować, kładąc w naszych projektach duży nacisk na ochronę przyrody oraz środowiska. Wykorzystywana przez nas technologia modułowa opiera się nie tylko na wysokiej jakości, ale i na rozwiązaniach zastosowanych w budynkach - to przy ich udziale w sposób harmonijny mogą one współgrać z otoczeniem. Jest to możliwe dzięki odpowiednim materiałom (drewno i szkło), a także ekologicznym akcesoriom - realnie ograniczają one zużycie wody, a także energii elektrycznej.

rozwiązania budynków modułowych

Budynki modułowe - nowoczesne i ekologiczne rozwiązania

Budownictwo modułowe to coraz bardziej popularne zagadnienie. Jako obecny lider w tej branży chcemy inspirować, kładąc w naszych projektach duży nacisk na ochronę przyrody oraz środowiska. Wykorzystywana przez nas technologia modułowa opiera się nie tylko na wysokiej jakości, ale i na rozwiązaniach zastosowanych w budynkach - to przy ich udziale w sposób harmonijny mogą one współgrać z otoczeniem. Jest to możliwe dzięki odpowiednim materiałom (drewno i szkło), a także ekologicznemu, energooszczędnemu wyposażeniu.

Na krótko czy na długo?

Potrzebujesz krótko- czy długoterminowego rozwiązania? Algeco zajmie się wszystkim! Możesz więc kontynuować działalność, nie martwiąc się o to, w którym miejscu jest ona prowadzona.

rozwiązania budynków modułowych

Pomieszczenia skrojone na miarę potrzeb

Cena budowy domu modułowego, jak i biura modułowego, zależna jest od wielu czynników, w tym od kompleksowego wyposażenia, które również oferujemy. Dzięki naszym rozwiązaniom aranżacyjnym każdy klient dostosuje daną przestrzeń do swoich potrzeb, a w tym: jadalnię, kuchnię, salę konferencyjną lub też pomieszczenie z prysznicami. Specjalizujemy się w budowie biur oraz domów modułowych, przy czym dbamy nie tylko o właściwą konstrukcję, ale i o wyposażenie, takie jak między innymi: krzesła, designerskie meble, gaśnice, systemy alarmowe i wiele innych.

Sprawdź nowe panele grzewcze z WiFi!

Oszczędzaj do 21% na kosztach energii i steruj ogrzewaniem przez aplikację!

Obraz
ogrzewacze promocja

1 wizja, 3 standardy

3 zakresy dostosowane do Twoich potrzeb i Twojego budżetu!

Ekologia, oszczędność czasu i swoboda aranżacji - to atuty modułów Algeco. Mamy rozwiązania dla inwestycji budowlanych, a także biur, szkół, punktów sprzedazy czy imprez plenerowych. Oferujemy trzy różne standardy modułów, dopasowane do potrzeb i możliwości Klientów.

Socjalno-biurowe

prostota i funkcjonalność

Wybierając ten wariant zapewniasz swoim pracownikom dobre warunki pracy, zgodnie ze standardami i przepisami, a także bezpieczeństwo i ochronę.

Sanitarne

elastyczność i komfort w jednym

Rozwiązanie stworzone dla Twojej wygody, dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa. Tworzymy Twój budynek zgodnie z pożądanym przez Ciebie układem. Wszystko jest możliwe dzięki Advance.

Magazynowe

dopasowany do wysokich wymagań

Opcja łącząca estetykę wykończenia z innowacjami zapewniającymi komfort i dobre samopoczucie, niespotykane dotąd w świecie modułowej konstrukcji.

Nasze usługi, serwis posprzedażowy i ekologia

Obsługa 360 °, wszystkie akcesoria z 1 partnerem

Dobrana oferta i profesjonalna obsługa posprzedażowa. Oferujemy pełne wyposażenie, m.in. meble, akcesoria, wyposażenie przeciwpożarowe, jak również usługi dodatkowe np. serwis sprzątający. // Obsługa posprzedażowa Szybko i sprawnie reagujemy na zgłoszenia naszych Klientów - 24/7. Zgloś serwis przez stronę internetową lub telefonicznie. // Ekologia i energooszczędność. Oferujemy rozwiązania, które zwiększają komfort pracy i są przy tym energooszczędne i ekologiczne. Wśród wyposażenia dodatkowego znajdziesz m.in. ograniczniki przepływu wody, oświetlenie z czujnikami ruchu a także np. klimatyzatory czy inteligentne grzejniki. Oszczędzamy środowisko i Twoje pieniędze!

rozwiązania budynków modułowych

Serwis 360 ° - wszystkie akcesoria z jednym partnerem

Algeco wyróżnia się doświadczeniem, wiedzą, różnorodnością i jakością różnych asortymentów, ale także możliwością dostarczenia dokładnie tego, czego potrzebujesz. Uproszczenie twoich warunków pracy jest naszym priorytetem; Dlatego oferujemy również stałą osobę kontaktową podczas całego projektu.

Obsługa posprzedażowa

Naszym głównym priorytetem jest nasza wyjątkowa obsługa klienta 24/7; gdzie szybkość i jakość interwencji są niezwykle ważne.

Ekologia

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska przekłada się na codzienne sprawy. Staramy się używać tylko farb wodorozcieńczalnych, rozdzielamy wszystkie nasze odpady na różne strumienie odpadów, preferujemy papier i koperty z papieru do recyklingu itp.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.

Firma Algeco, lider w dziedzinie konstrukcji modułowej, wykorzystuje swoją fachową wiedzę i doświadczenie, by sprostać Twoim oczekiwaniom i dostarczyć Ci rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb zarówno jeśli chodzi o projekty tymczasowe, jak i długoterminowe. Firma Algeco, obecna w 22 krajach, jest znana na całym świecie dzięki swojemu know-how. Grupa oferuje usługi spełniające Twoje wymagania: szybkość reakcji i elastyczność, bezpieczeństwo i komfort kontenerów modułowych, podejście do zrównoważonego rozwoju. Wybierając Algeco wybierasz jakość, niezawodność i bezpieczeństwo.