Kontenery biurowe - biura z kontenerów

kontenery biurowe - Algeco

Kontenery biurowe

Poszukujesz niezawodnych rozwiązań z zakresu modułów kontenerowych? Prowadzimy wynajem kontenerów biurowych, a także oferujemy biura modułowe na sprzedaż! Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę przystosowaną do potrzeb Twojej firmy. Każde biuro z kontenerów Algeco stwarza komfortowe warunki sprzyjające efektywnej pracy Twojego zespołu. Modułowość naszych rozwiązań zapewnia Ci maksymalną elastyczność i konfigurowalność.

Modular office

Kontenery biurowe na sprzedaż i na wynajem - wybierz rozwiązanie dla twojej firmy

Wybierając kontenery biurowe od producenta Algeco decydujesz się na ofertę, którą w sposób kompleksowy dostosujesz do własnych wymagań. Wysokiej jakości kontenery biurowe dostępne na sprzedaż, to biura modułowe, które sprawdzają się zarówno w projektach tymczasowych, jak i długoterminowych. Aby stworzyć swoje biuro z kontenerów nie musisz decydować się na kupno modułów! Jeśli w naszym asortymencie znajdziesz kontener na biuro, który spełnia wszystkie Twoje wymagania, to skontaktuj się z nami w celu skorzystania z usługi najmu krótkoterminowego lub długoterminowego.

Kontenery biurowe na sprzedaż oraz na wynajem - projektowane przez Algeco - pozwalają tworzyć budynki zróżnicowane przestrzennie. Dzięki wymiennym ścianom z łatwością powiększysz lub ograniczysz przestrzeń biura modułowego, stworzysz dodatkową kondygnację lub wybierzesz wolnostojące obiekty. Dzięki tak wysokiej elastyczności kontenery pozwalają stworzyć:

  • biura modułowe typu open space,
  • przestrzenie niezależne, zapewniające prywatność poszczególnym pracownikom.
Office_FR

Kompleksowe biura modułowe

Jako producent - projektując kontenery biurowe - dbamy o ich optymalną funkcjonalność. Nasze rozwiązania przestrzenne to niezawodna jakość oraz terminowość realizacji budowy - wszystko z myślą o komforcie pracowników oraz potrzebach Twojego biznesu.

Jako doświadczony producent kontenerów oferujemy nie tylko biura modułowe na wynajem lub sprzedaż. W Algeco dbamy zarówno o właściwe konstrukcje, jak i o pełne wyposażenie. Doskonale wiemy, jak zaaranżować biuro modułowe z kontenerów, by optymalnie móc wykorzystać jego przestrzeń. Dostarczymy Ci gotowe rozwiązania, które wykorzystasz w swoim biznesie.

Inwestując w modułowe kontenery biurowe nasi klienci zyskują potrzebną im przestrzeń. Aby jednak kompleksowo podejść do zagadnienia biur modułowych, polecamy także dodatkowo usługę Serwis 360º. W jej ramach zajmiemy się za Ciebie wyposażeniem biura modułowego, wszelkimi zabezpieczeniami oraz instalacjami, a także zaproponujemy ekologiczne rozwiązania oraz pakiet bezpieczeństwa.

W ramach tego rozwiązania Algeco zapewnia

4 tys. pracowników

Ekspercka wiedza w budownictwie modułowym

Algeco działa na polskim rynku od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom moduły kontenerowe. Przez te lata stworzyliśmy zespół ekspertów, który doradzi najlepsze i optymalne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biznesu. Moduły Algeco mogą tworzyć tymczasowe obiekty, jak i stałe budynki. Dzięki naszemu know-how oraz trosce o środowisko naturalne tworzymy nowoczesne i zrównoważone budynki modułowe.

300 tys. jednostek

Pełne wyposażenie – rozwiązania gotowe pod klucz

W ramach Serwisu 360 oferujemy wynajem mebli w 3 standardach ECONOMY, COMFORT i PREMIUM, jak i montaż klimatyzacji, sieci IT oraz wiele innych udogodnień niezbędnych w nowoczesnym biznesie. Dostarczamy naszym Klientom przestrzeń gotową pod klucz, abyś mógł rozpocząć swoją działalność. Dodatkowo, nasz zespół fachowców zapewni kompleksową obsługę Twojej inwestycji podczas trwania współpracy, serwisując oraz konserwując wynajmowane wyposażenie.

24 kraje

Ekspresowa dostawa i budowa

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.