Kontenery sklepowe

sklepy

Rozbudowane pawilony, kioski, biuro sprzedaży dewelopera mieszkaniowego, a może franczyza sklepu sportowego? Kontenery sklepowe to elastyczne rozwiązanie przestrzenne, dzięki któremu możesz sobie pozwolić na to wszystko, a nawet o wiele więcej. Wysoka estetyka sklepów z kontenerów oraz ich uniwersalne zastosowanie sprawiają, że każdy przygotowany przez Algeco kontener sklepowy to atrakcyjne wizualnie, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie dla różnego rodzaju branż.

sklepy

Uniwersalne kontenery sklepowe

Sklepy z kontenerów to rozwiązania oferowane przez Algeco, które łatwo i szybko pomagają dostosować się do sytuacji na lokalnym rynku, a także gwarantują:

  • krótki czas realizacji,
  • niskie koszty,
  • ustawne, łatwe w aranżacji wnętrza.

Co ważne, sklepy modułowe są lekkie, łatwe w montażu oraz mogą być ustawione na każdej powierzchni. Należy również dodać, że kontenery sklepowe są też mobilne i łatwe w transporcie. Dzięki temu Twój firmowy punkt może zostać przygotowany w dowolnym miejscu.

Modułowy sklep kontenerowy to doskonała opcja w przypadku biznesu sezonowego: wystarczy, że znajdziesz dogodną lokalizację, a Algeco zapewni Ci kompleksową realizację Twojej inwestycji. Sklepy modułowe to też możliwość przetestowania potencjału lokalnego rynku: dzięki wynajęciu kontenerów sklepowych Algeco, po próbnym okresie funkcjonowania Twojego sklepu, możesz podjąć decyzję o budowie sklepu docelowego, przeniesieniu obiektu w inne miejsce lub rezygnacji z dalszego wynajmu.

sklepy

Sklep modułowy - rozwiązanie dopasowane do potrzeb biznesu

Kontenery zaaranżowane na sklep spożywczy czy punkty sprzedaży usług - niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz, w Algeco przygotujemy kontener sklepowy dopasowany do Twoich potrzeb. Zadbamy o właściwe konstrukcje i wyposażenie sklepów modułowych, optymalnie wykorzystując ich przestrzeń. W Algeco troszczymy się także o finalną prezencję obiektu, jego styl wykończenia, czy też praktyczne rozwiązania, takie jak duże witryny sklepowe, zachęcające tylko do tego, aby zajrzeć do środka. Dostarczymy rozwiązania gotowe do wykorzystania w inwestycji, powstające w oparciu o usługę Serwis 360°.

W ramach tego rozwiązania Algeco zapewnia

4 tys. pracowników

Ekspercka wiedza w budownictwie modułowym

Algeco działa na polskim rynku od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom moduły kontenerowe. Przez te lata stworzyliśmy zespół ekspertów, który doradzi najlepsze i optymalne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biznesu. Moduły Algeco mogą tworzyć tymczasowe obiekty, jak i stałe budynki. Dzięki naszemu know-how oraz trosce o środowisko naturalne tworzymy nowoczesne i zrównoważone budynki modułowe.

300 tys. jednostek

Pełne wyposażenie – rozwiązania gotowe pod klucz

W ramach Serwisu 360 oferujemy wynajem mebli w 3 standardach ECONOMY, COMFORT i PREMIUM, jak i montaż klimatyzacji, sieci IT oraz wiele innych udogodnień niezbędnych w nowoczesnym biznesie. Dostarczamy naszym Klientom przestrzeń gotową pod klucz, abyś mógł rozpocząć swoją działalność. Dodatkowo, nasz zespół fachowców zapewni kompleksową obsługę Twojej inwestycji podczas trwania współpracy, serwisując oraz konserwując wynajmowane wyposażenie.

24 kraje

Ekspresowa dostawa i budowa

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.