Kontenery szatniowe

kontenery pod szatnie

Stwórz swoim pracownikom odpowiednie warunki przygotowania do pracy, korzystając z gotowych rozwiązań Algeco i wybierając szatnie kontenerowe, w których znajdziesz m.in. wysokiej jakości szafki BHP, a także – chcąc zapewnić jeszcze większy komfort – natryski, które pozwolą Twoim pracownikom na odświeżenie się po zakończeniu pracy. Przekonaj się, że szatnia w kontenerze to dobra inwestycja.

kontenery pod szatnie

Szatnie kontenerowe - rozwiązanie dla twojej branży

Kontenery szatniowe to pomieszczenia kluczowe dla zapleczy budów czy obiektów sportowych – ale nie tylko. Potrzebę skorzystania z szatni, bez obawy o pozostawione rzeczy, mają także pracownicy innych branż. Dla każdej z nich przygotujemy szatnie kontenerowe odpowiednio przystosowane do ich potrzeb.

Szatnie w kontenerach są szczególnie istotnym, jak i wygodnym rozwiązaniem dla firm, w przypadku których praca odbywa się w wymagających warunkach. Warto pamiętać, że ich właściciele mają obowiązek zapewnić dostęp do prysznica pracownikom, mającym kontakt z substancjami trującymi, zakaźnymi, promieniotwórczymi, drażniącymi lub wykonującym pracę przy materiałach pylących lub brudzących. Mobilny kontener z szatnią sprawdzi się podczas realizacji prac w różnych lokalizacjach, nieustannie dbając o optymalny komfort pracowników.

Szatnia potrzebna na już? Postaw na mobilne kontenery szatniowe

Bez wątpienia kontenery szatniowe od Algeco wyróżniają się zarówno mobilnością, jak i niezawodną jakością. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych, szatnie kontenerowe są trwałe i stabilne, dzięki czemu swoją funkcjonalnością posłużą podczas wielu realizowanych projektów. Co więcej, kontener - szatnia to obiekt, którego montaż realizowany jest w krótkim czasie.

W Algeco zadbaliśmy o właściwe konstrukcje oraz o wyposażenie szatni kontenerowych. Doskonale wiemy, jakie rozwiązania zastosować, by kontenery szatniowe zostały optymalnie zagospodarowane. Dostarczamy gotowe, funkcjonalne rozwiązania dla Twojej firmy. Serwis 360º – w myśl wygody i bezpieczeństwa.

W ramach tego rozwiązania Algeco zapewnia

4 tys. pracowników

Ekspercka wiedza w budownictwie modułowym

Algeco działa na polskim rynku od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom moduły kontenerowe. Przez te lata stworzyliśmy zespół ekspertów, który doradzi najlepsze i optymalne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biznesu. Moduły Algeco mogą tworzyć tymczasowe obiekty, jak i stałe budynki. Dzięki naszemu know-how oraz trosce o środowisko naturalne tworzymy nowoczesne i zrównoważone budynki modułowe.

300 tys. jednostek

Pełne wyposażenie – rozwiązania gotowe pod klucz

W ramach Serwisu 360 oferujemy wynajem mebli w 3 standardach ECONOMY, COMFORT i PREMIUM, jak i montaż klimatyzacji, sieci IT oraz wiele innych udogodnień niezbędnych w nowoczesnym biznesie. Dostarczamy naszym Klientom przestrzeń gotową pod klucz, abyś mógł rozpocząć swoją działalność. Dodatkowo, nasz zespół fachowców zapewni kompleksową obsługę Twojej inwestycji podczas trwania współpracy, serwisując oraz konserwując wynajmowane wyposażenie.

24 kraje

Ekspresowa dostawa i budowa

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.