Kontenery usługowe - punkty obsługi

kontenery punktu obsługi

Chcesz w krótkim czasie otworzyć pawilon usługowy dla klienta? Kontenery tego typu to rozwiązanie, które wyróżnia szybki czas realizacji, łatwość montażu i demontażu oraz możliwość ustawienia budynku w dowolnym miejscu. Dzięki temu modułowe budynki usługowe od Algeco doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

kontenery punktu obsługi - Algeco

Atrakcyjna przestrzeń użytkowa pawilonów usługowych

Funkcjonalność, niezawodna jakość materiałów oraz trwałość konstrukcji czynią z pawilonów usługowych rozwiązania wysoce estetyczne, służące użytecznością przez wiele lat. Dzięki temu, że możesz w pełni dopasować modułowe budynki usługowe do własnych potrzeb, kontenery staną się także miejscem sprzyjającym budowaniu pozytywnych relacji z klientem.

Decydując się na usługowe budynki modułowe - dzięki rozwiązaniom Algeco - z łatwością da się je dostosować do swoich potrzeb. Można między innymi wskazać rodzaj wykończenia zewnętrznego i wewnętrznego:

  • w przypadku pawilonów usługowych warto zdecydować się na obrandowaną fasadę, która buduje rozpoznawalność marki,
  • mówiąc o pawilonach usługowych nie można również zapomnieć o komfortowym wyposażeniu, które oferuje Algeco. Zadowoli ono nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowym atutem modułowych budynków usługowych jest ich mobilność - z łatwością da się je przestawić w inne, bardziej dogodne w danym momencie miejsce. Klienci, inwestując w pawilony usługowe od Algeco, są także w stanie zmieniać rozmiar ich powierzchni użytkowej. W tym celu wystarczy jedynie usunąć albo dostawić kolejny kontener - nic prostszego!

kontenery punktu obsługi - Algeco

Kontenery usługowe czyli kompleksowe rozwiązania od algeco

W myśl tworzenia rozwiązań zapewniających optymalną wygodę użytkowania, dbamy zarówno o właściwe konstrukcje pawilonów usługowych, jak i o ich wyposażenie. Doskonale wiemy, jakie rozwiązania aranżacyjne wybrać, by modułowe budynki usługowe były zagospodarowane funkcjonalnie. Twojej firmie dostarczymy gotowe kontenery - zaprojektowane kompleksowo, w oparciu o Serwis 360° – dla komfortu i bezpieczeństwa.

W ramach tego rozwiązania Algeco zapewnia

4 tys. pracowników

Ekspercka wiedza w budownictwie modułowym

Algeco działa na polskim rynku od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom moduły kontenerowe. Przez te lata stworzyliśmy zespół ekspertów, który doradzi najlepsze i optymalne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biznesu. Moduły Algeco mogą tworzyć tymczasowe obiekty, jak i stałe budynki. Dzięki naszemu know-how oraz trosce o środowisko naturalne tworzymy nowoczesne i zrównoważone budynki modułowe.

300 tys. jednostek

Pełne wyposażenie – rozwiązania gotowe pod klucz

W ramach Serwisu 360 oferujemy wynajem mebli w 3 standardach ECONOMY, COMFORT i PREMIUM, jak i montaż klimatyzacji, sieci IT oraz wiele innych udogodnień niezbędnych w nowoczesnym biznesie. Dostarczamy naszym Klientom przestrzeń gotową pod klucz, abyś mógł rozpocząć swoją działalność. Dodatkowo, nasz zespół fachowców zapewni kompleksową obsługę Twojej inwestycji podczas trwania współpracy, serwisując oraz konserwując wynajmowane wyposażenie.

24 kraje

Ekspresowa dostawa i budowa

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.