Kontenery gastronomiczne

kontenery dla restauracji, klubów i kawiarni

Kontener gastronomiczny typu kawiarnia lub restauracja, to klimatyczne miejsce, w którym przyjemnie i w dobrym towarzystwie można spędzić wolny czas. Oryginalność wykonania i możliwość dowolnego konfigurowania przestrzeni w połączeniu z Twoją wizją, pozwolą stworzyć wyjątkowy kontener gastronomiczny, słynący z niepowtarzalnej atmosfery. Wśród propozycji Algeco znajdziesz też przeszklenia, które oprócz walorów wizualnych, dodatkowo sprawią wrażenie otwartości i gościnności. Efekt? Kontener kawiarnia oraz restauracja stanie się przytulnym i obleganym punktem w każdym mieście.

kontenery dla restauracji, klubów i kawiarni

Gastronomiczny kontener modułowy - kawiarnia na stałe czy sezonowy bar?

Kontenery gastronomiczne Algeco są mobilne, dlatego też można je umieścić w dowolnej lokalizacji. Dzięki nim możesz być wszędzie tam, gdzie chcesz, nie musząc liczyć się z ograniczeniami tradycyjnego budownictwa. Kontener gastronomiczny wykorzystany jako kawiarnia lub restauracja zapewnia także szerokie możliwości aranżacyjne. W modułowych wnętrzach z łatwością przygotujesz nie tylko jadalnię, ale także całe zaplecze kuchenne i sanitarne, a wszystko to zgodnie z przepisami i standardami sanitarnymi. Czy można chcieć czegoś więcej od kontenera kawiarni lub restauracji?

Dzięki dużej dowolności rozwiązań:

  • kontener kawiarnia lub restauracja może być wykorzystywany przez cały rok lub sezonowo,
  • moduły sprawdzą się także podczas różnorodnych wydarzeń, a w tym imprez masowych.

Kontenery gastronomiczne to rozwiązania atrakcyjne również pod względem ekonomicznym, a dodatkowo, umożliwiają szybki montaż w dowolnym miejscu.

W zależności od potrzeb Twojego biznesu, powierzchnię kontenerów zaaranżowanych na kawiarnię czy restaurację, można względem własnych potrzeb powiększyć lub pomniejszyć. Wystarczy w tym celu dostawić lub usunąć moduł kontenerowy.

kontenery dla restauracji, klubów i kawiarni

Kompleksowo przygotowane kontenery - atrakcyjne wizualnie restauracje, puby, stołówki

Każdy kontener gastronomiczny Algeco - restauracja, kawiarnia, pub czy też inny obiekt, to stabilna konstrukcja i nowoczesne wyposażenie. Dbamy o wysoką estetykę oraz funkcjonalność naszych rozwiązań, optymalnie wykorzystując ich przestrzeń. W ramach usługi Serwis 360° przygotowujemy dla Twojej firmy rozwiązania modułowe, które możesz użytkować od razu - komfortowo i bezpiecznie.

W ramach tego rozwiązania Algeco zapewnia

4 tys. pracowników

Ekspercka wiedza w budownictwie modułowym

Algeco działa na polskim rynku od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom moduły kontenerowe. Przez te lata stworzyliśmy zespół ekspertów, który doradzi najlepsze i optymalne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biznesu. Moduły Algeco mogą tworzyć tymczasowe obiekty, jak i stałe budynki. Dzięki naszemu know-how oraz trosce o środowisko naturalne tworzymy nowoczesne i zrównoważone budynki modułowe.

300 tys. jednostek

Pełne wyposażenie – rozwiązania gotowe pod klucz

W ramach Serwisu 360 oferujemy wynajem mebli w 3 standardach ECONOMY, COMFORT i PREMIUM, jak i montaż klimatyzacji, sieci IT oraz wiele innych udogodnień niezbędnych w nowoczesnym biznesie. Dostarczamy naszym Klientom przestrzeń gotową pod klucz, abyś mógł rozpocząć swoją działalność. Dodatkowo, nasz zespół fachowców zapewni kompleksową obsługę Twojej inwestycji podczas trwania współpracy, serwisując oraz konserwując wynajmowane wyposażenie.

24 kraje

Ekspresowa dostawa i budowa

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.