Kontenery pawilony / handlowe / eventowe

kontenery projektów eventowych

Rozwiązania modułowe inspirują twórców światowej kultury i sztuki, czego przykładem są kontenery i pawilony handlowe w jednym. Nasze kontenery eventowe wyróżnia przede wszystkim niestandardowość, możliwość tworzenia nieskończonych kombinacji przestrzennych, a także minimalizm i nowoczesność. Ważna jest też inkluzywność, którą gwarantują m.in. przeszklenia, podnoszące atrakcyjność wizualną kontenerów handlowych. Proponujemy rozwiązania uniwersalne w każdym aspekcie, które wykorzystasz zarówno jako kontener wystawowy, jak i kontener ekspozycyjny, pozwalający stworzyć atrakcyjną przestrzeń sprzedażową.

kontenery projektu eventowego

Szerokie zastosowanie kontenerów wystawowych

Projektujemy obiekty przystosowane do indywidualnych potrzeb, oferując sprzedaż i krótko- lub długoterminowy wynajem pawilonów handlowych z kontenerów. Dzięki temu wykorzystasz je jako sezonowe kontenery ekspozycyjne, które sprawdzą się także w roli kontenerów sprzedażowych. Są one na tyle funkcjonalne i uniwersalne, że można wykorzystywać je o każdej porze roku.

Mnogość konfiguracji i brak specjalnych wymagań dotyczących miejsca montażu modułów sprawiają, że kontenery ekspozycyjne i eventowe Algeco to uniwersalne kontenery handlowe, które sprawdzą się:

  • w realizacji nawet najbardziej ekscentrycznych projektów artystycznych,
  • jako wygodne rozwiązanie dla bezproblemowej lokalizacji biur sprzedaży, punktów obsługi klienta czy obiektów handlowych.
kontenery projektu eventowego

Kontener wystawowy, czyli praktyczne rozwiązanie dla twojej firmy

Warto wspomnieć, że pawilony ekspozycyjne mają szerokie zastosowanie, dzięki czemu warto jest je posiadać. Tego typu kontenery handlowe sprawdzą się podczas różnego rodzaju imprez. Można w nich zarówno zaaranżować bar, restaurację, jak i budkę z biletami - pełna dowolność! Kontenery sprzedażowe mają wiele zalet, przede wszystkim są one łatwe w montażu i demontażu. Przy sprawnej realizacji usługi oferujemy kontenerowe pawilony handlowe, kontenery sprzedażowe i ekspozycyjne, tworzone z zachowaniem dbałości o detale oraz jakość wykończenia.

Wynajem kontenerów eventowych to praktyczne rozwiązanie dla firm specjalizujących się w różnych branżach. W związku z tym dbamy o ich optymalne wyposażenie, tak by jak najlepiej spełniały swą funkcję. Jako producent kontenerów - w oparciu o Serwis 360° - zagospodarujemy przestrzeń kontenerów wystawowych i sprzedażowych, tworząc pawilon niezawodny pod względem bezpieczeństwa, wygody użytkowania i estetyki. Proponujemy przy tym nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, dbamy o wykończenie zewnętrzne, jak i zajmujemy się położeniem niezbędnej instalacji. Dzięki temu zapomnisz o stresie oraz dodatkowych obowiązkach - otrzymasz od nas kontener w roli pawilonu handlowego, który od razu będzie przygotowany do użytku.

W ramach tego rozwiązania Algeco zapewnia

4 tys. pracowników

Ekspercka wiedza w budownictwie modułowym

Algeco działa na polskim rynku od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom moduły kontenerowe. Przez te lata stworzyliśmy zespół ekspertów, który doradzi najlepsze i optymalne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biznesu. Moduły Algeco mogą tworzyć tymczasowe obiekty, jak i stałe budynki. Dzięki naszemu know-how oraz trosce o środowisko naturalne tworzymy nowoczesne i zrównoważone budynki modułowe.

300 tys. jednostek

Pełne wyposażenie – rozwiązania gotowe pod klucz

W ramach Serwisu 360 oferujemy wynajem mebli w 3 standardach ECONOMY, COMFORT i PREMIUM, jak i montaż klimatyzacji, sieci IT oraz wiele innych udogodnień niezbędnych w nowoczesnym biznesie. Dostarczamy naszym Klientom przestrzeń gotową pod klucz, abyś mógł rozpocząć swoją działalność. Dodatkowo, nasz zespół fachowców zapewni kompleksową obsługę Twojej inwestycji podczas trwania współpracy, serwisując oraz konserwując wynajmowane wyposażenie.

24 kraje

Ekspresowa dostawa i budowa

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.