Kontenery medyczne

kontenery dla służby zdrowia

Modułowe roziązania przestrzenne w walce z SARS-CoV2

Izby przyjęć, izolatki, poczekalnie dla chorych z kontenerów modułowych to ekspresowe rozwiązanie dla służby zdrowia w walce z epidemią koronawirusa.

Chcesz w krótkim czasie otworzyć polowy szpital, izby przyjęć, izolatek czy poczekalnię dla chorych? Kontenery modułowe to rozwiązanie, które wyróżnia szybki czas realizacji, łatwość montażu i demontażu oraz możliwość ustawienia budynku w dowolnym miejscu. Oferując niezwłoczną pomoc, projektujemy kontenery, które zapewnią optymalny komfort użytkowania. Jako producent dbamy o niezawodną jakość oraz trwałość naszych rozwiązań.

kontenery dla służby zdrowia

Rozwiązujemy problem z niedoborem miejsc w placówkach medycznych

Nagłe przypadki potrzebują szybkiej reakcji, niezawodności w działaniu oraz doświadczonego partnera w działaniu. Kryzysy są przejściowe, co wiąże się ze znalezieniem tymczasowych rozwiązań. Kontenery Algeco są kompletnie wyposażone, bezpieczne i gotowe do użytku. W swojej podstawowej formie posiadają ogrzewanie, instalację elektryczną. Istnieje możliwość doposażenia modułów w klimatyzację, instalacje IT oraz wod.-kan.

W swojej ofercie posiadamy również kontenery sanitarne zaopatrzone w pełen węzeł sanitarny. Rozwiązania modułowe spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i podlegają tym samym normom, co typowe placówki. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo przeciwpożarowe, izolację termiczną czy dostępność dla niepełnosprawnych, budynki modułowe firmy Algeco spełniają najwyższe wymogi i standardy. Obiekty są skalowalne – można je zmniejszać i powiększać w zależności od aktualnych potrzeb. W związku z tym jest to idealne rozwiązanie dla placówek medycznych, które potrzebują dodatkowej powierzchni.

W Algeco dbamy nie tylko o właściwe konstrukcje, ale też o wyposażenie. Wiemy jak optymalnie wykorzystać przestrzeń naszych modułów. Dostarczymy Ci gotowych rozwiązań do wykorzystania w Twojej inwestycji. Serwis 360 – dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

W ramach tego rozwiązania Algeco zapewnia

4 tys. pracowników

Ekspercka wiedza w budownictwie modułowym

Algeco działa na polskim rynku od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom moduły kontenerowe. Przez te lata stworzyliśmy zespół ekspertów, który doradzi najlepsze i optymalne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biznesu. Moduły Algeco mogą tworzyć tymczasowe obiekty, jak i stałe budynki. Dzięki naszemu know-how oraz trosce o środowisko naturalne tworzymy nowoczesne i zrównoważone budynki modułowe.

300 tys. jednostek

Pełne wyposażenie – rozwiązania gotowe pod klucz

W ramach Serwisu 360 oferujemy wynajem mebli w 3 standardach ECONOMY, COMFORT i PREMIUM, jak i montaż klimatyzacji, sieci IT oraz wiele innych udogodnień niezbędnych w nowoczesnym biznesie. Dostarczamy naszym Klientom przestrzeń gotową pod klucz, abyś mógł rozpocząć swoją działalność. Dodatkowo, nasz zespół fachowców zapewni kompleksową obsługę Twojej inwestycji podczas trwania współpracy, serwisując oraz konserwując wynajmowane wyposażenie.

24 kraje

Ekspresowa dostawa i budowa

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.