Kontenery pracownicze / socjalne

Mieszkania kontenerowe Algeco

Kontenery mieszkalne

Kluczową sprawą w organizacji mieszkań zastępczych jest szybkość realizacji. Kontenery mieszkalne Algeco dają możliwość natychmiastowej pomocy ofiarom klęsk żywiołowych, które straciły dach nad głową. Oferując niezwłoczną pomoc, projektujemy baraki socjalne, które zapewnią optymalny komfort użytkowania. Jako producent kontenerów mieszkalnych dbamy o niezawodną jakość oraz trwałość naszych rozwiązań.

mieszkania kontenerowe Algeco

Wielofunkcyjne mieszkania kontenerowe

Proponowane przez nas rozwiązania sprawdzają się również jako kontenery pracownicze. Mogą być one wykorzystywane jako tymczasowe mieszkania kontenerowe dla pracowników budów, czy też dla osób pracujących przy realizacji projektów terenowych. Niezależnie od okoliczności wykorzystania naszych kontenerów mieszkalnych zadbaliśmy o to, by były one przystosowane do potrzeb użytkowników.

Producent socjalnych kontenerów mieszkalnych Algeco przygotował modułowe budynki mieszkalne zawierające:

  • pomieszczenia sanitarne (z prysznicem, toaletą i umywalką),
  • aneksy kuchenne.

Kontenery do zamieszkania przez osoby dotknięte klęskami żywiołowymi, jak i przeznaczone dla pracowników, mogą składać się z dwóch lub więcej modułów, a ich metraż może wynosić od około 30 do 60 m². Co ważne, kontenery mieszkalne od producenta Algeco mogą być stawiane na terenie gospodarstw należących do poszkodowanych rodzin, obok dotychczasowych zabudowań.

mieszkania kontenerowe Algeco

Kompleksowe rozwiązania, czyli sprzedaż i wynajem kontenerów mieszkalnych

Kontener mieszkalny to rozwiązanie całoroczne lub okresowe, w zależności od potrzeb. Jako producent kontenerów prowadzimy zarówno sprzedaż, jak i wynajem baraków socjalnych. Elastyczne podejście Algeco sprawia, że możliwe jest zarówno skrócenie, jak i wydłużenie okresu najmu kontenerów do zamieszkania.

Kontenery mieszkalne, w tym kontenery pracownicze od Algeco, to kompleksowe rozwiązania. Nasze mieszkania kontenerowe powstają z dbałością o właściwą konstrukcję, jak i o odpowiednie wyposażenie. Każdy przygotowany przez nas barak socjalny zostaje optymalnie zagospodarowany. Dostarczamy gotowe, projektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie rozwiązania przestrzenne, realizowane w oparciu o Serwis 360º. W ramach tej usługi wyposażamy wnętrza, zakładamy niezbędne instalacje, a także dbamy o wykończenie zewnętrzne. Duży nacisk kładziemy również na rozwiązania ekologiczne, jak i oferujemy “pakiety bezpieczeństwa”. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia warunków wynajmu lub zakupu kontenerów socjalnych.

W ramach tego rozwiązania Algeco zapewnia

4 tys. pracowników

Ekspercka wiedza w budownictwie modułowym

Algeco działa na polskim rynku od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom moduły kontenerowe. Przez te lata stworzyliśmy zespół ekspertów, który doradzi najlepsze i optymalne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biznesu. Moduły Algeco mogą tworzyć tymczasowe obiekty, jak i stałe budynki. Dzięki naszemu know-how oraz trosce o środowisko naturalne tworzymy nowoczesne i zrównoważone budynki modułowe.

300 tys. jednostek

Pełne wyposażenie – rozwiązania gotowe pod klucz

W ramach Serwisu 360 oferujemy wynajem mebli w 3 standardach ECONOMY, COMFORT i PREMIUM, jak i montaż klimatyzacji, sieci IT oraz wiele innych udogodnień niezbędnych w nowoczesnym biznesie. Dostarczamy naszym Klientom przestrzeń gotową pod klucz, abyś mógł rozpocząć swoją działalność. Dodatkowo, nasz zespół fachowców zapewni kompleksową obsługę Twojej inwestycji podczas trwania współpracy, serwisując oraz konserwując wynajmowane wyposażenie.

24 kraje

Ekspresowa dostawa i budowa

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.