Kontenery modułowe - rozwiązania

rozwiązania modularne Algeco

ALGECO: Ekspert od budynków modułowych i kontenerów

Ekologiczne, energooszczędne rozwiązania modułowe

W Algeco stawiamy na sprawdzone oraz ekologiczne rozwiązania. Nasze moduły kontenerowe zapewniają komfort użytkowania i są energooszczędne. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz szereg usług dodatkowych, dzięki którym korzystanie z budynków modułowych, jest wygodne i ekonomiczne. Wśród oferowanego wyposażenia znajdują się m.in. ograniczniki przepływu, oświetlenie z czujnikami ruchu oraz klimatyzacja z funkcją grzania i chłodzenia.

kontenery biurowe - Algeco

Biura

Poszukujesz niezawodnych rozwiązań z zakresu modułów kontenerowych? Prowadzimy wynajem kontenerów biurowych, a także oferujemy biura modułowe na sprzedaż!

kontenery pod portiernie

Portiernie

Stróżówki w kontenerze to rozwiązania modułowe Algeco, za sprawą których w szybki sposób zaaranżujesz komfortowe miejsce pracy. Kontener stróżówka to funkcjonalne rozwiązanie dla firm specjalizujących się w wielu branżach.

kontenery pod dworce

Dworce

Obecnie pasażerowie dużo bardziej zwracają uwagę na komfort oraz wygodę, której nie powinno zabraknąć również podczas remontów. Oferujemy m.in. kontenery kasowe, tymczasowe poczekalnie, a także pomieszczenia sanitarne.

kontenery punktu obsługi

Punkty obsługi

Chcesz w krótkim czasie otworzyć pawilon usługowy dla klienta? Kontenery tego typu to rozwiązanie, które wyróżnia szybki czas realizacji, łatwość montażu i demontażu oraz możliwość ustawienia budynku w dowolnym miejscu.

sklepy

Sklepy

Rozbudowane pawilony, kioski, biuro sprzedaży dewelopera mieszkaniowego, a może franczyza sklepu sportowego? Kontenery sklepowe to elastyczne rozwiązanie przestrzenne.

kontenery pod szatnie

Szatnie

Stwórz swoim pracownikom odpowiednie warunki przygotowania do pracy, korzystając z gotowych rozwiązań Algeco i wybierając szatnie kontenerowe, w których znajdziesz m.in. wysokiej jakości szafki BHP.