Dworce

kontenery pod dworce

O wysokim standardzie oraz odpowiednio dostosowany do potrzeb pracowników, jak i podróżnych, kontener na dworcu stanowi nowoczesne rozwiązanie. Obecnie pasażerowie dużo bardziej zwracają uwagę na komfort oraz wygodę, której nie powinno zabraknąć również podczas remontów. Kontenery kasowe, tymczasowe poczekalnie, a także pomieszczenia sanitarne - mimo utrudnień związanych z modernizacją dworca nadal można zadbać o wysoki standard tych stref.

Skorzystaj z rozwiązań Algeco i zainwestuj w tymczasowe kontenery na dworzec. Dzięki nim zapewnisz zarówno pracownikom, jak i pasażerom: wygodne oraz ciepłe tymczasowe poczekalnie w kontenerze dla osób podróżujących, czyste toalety oraz funkcjonalne strefy kasowe. Rozwiązania modułowe pozwalają na elastyczne dopasowanie do określonej powierzchni. Decydując się na tymczasowy dworzec z kontenerów można mieć pewność, że zlecenie szybko zostanie zrealizowane, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny oraz łatwości w aranżacji.

kontenery pod dworce

Kontenery na dworzec - pewna inwestycja

W Algeco, tworząc kontenery kasowe i nie tylko, dbamy o właściwe konstrukcje, spełniające wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy. Dodatkowo zapewniamy ich kompleksowe wyposażenie. Jesteśmy specjalistami w tym, co robimy, dzięki czemu doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak optymalnie wykorzystać przestrzeń naszych tymczasowych kontenerów na dworzec. Dostarczymy Ci gotowe rozwiązania, które będą mogły być wykorzystane w Twoich inwestycjach. Serwis 360° – dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

W ramach tego rozwiązania Algeco zapewnia

4 tys. pracowników

Ekspercka wiedza w budownictwie modułowym

Algeco działa na polskim rynku od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom moduły kontenerowe. Przez te lata stworzyliśmy zespół ekspertów, który doradzi najlepsze i optymalne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biznesu. Moduły Algeco mogą tworzyć tymczasowe obiekty, jak i stałe budynki. Dzięki naszemu know-how oraz trosce o środowisko naturalne tworzymy nowoczesne i zrównoważone budynki modułowe.

300 tys. jednostek

Pełne wyposażenie – rozwiązania gotowe pod klucz

W ramach Serwisu 360 oferujemy wynajem mebli w 3 standardach ECONOMY, COMFORT i PREMIUM, jak i montaż klimatyzacji, sieci IT oraz wiele innych udogodnień niezbędnych w nowoczesnym biznesie. Dostarczamy naszym Klientom przestrzeń gotową pod klucz, abyś mógł rozpocząć swoją działalność. Dodatkowo, nasz zespół fachowców zapewni kompleksową obsługę Twojej inwestycji podczas trwania współpracy, serwisując oraz konserwując wynajmowane wyposażenie.

24 kraje

Ekspresowa dostawa i budowa

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.