Kariera w Algeco

Kariera

Świetne miejsce do pracy

Odkryj możliwości jakie daje praca w firmie będącej globalnym liderem branży

Nasze zaangażowanie na rzecz równości, różnorodności i integracji to coś więcej niż lista życzeń. Aktywnie wspieramy kulturę, w której każdy czuje się jak w domu. Algeco to miejsce, które skupia najlepszych ludzi i ich unikalne umiejętności, doświadczenia, zdolności. To miejsce, w którym bez względu na swoje pochodzenie możesz się rozwijać.

300 tys. jednostek

300 tys. jednostek

Ogromna flota, która czyni nas liderem na rynku przenośnych i modułowych przestrzeni.

24 kraje

24 kraje

Globalna wizja z lokalnym doświadczeniem, jesteśmy dumni z naszej obsługi klienta.

4 tys. pracowników

4 tys. pracowników

Utalentowany zespół ludzi, który pozwala nam zapewnić najlepszą możliwą obsługę.

Oferty pracy w Algeco

Sprawdź kogo aktualnie szukamy do pracy w naszej firmie.

Role w Algeco

Jesteśmy znaną marką z wielkimi pomysłami i dużymi możliwościami dla osób o różnych umiejętnościach. Poznaj kierunki, w których możesz rozwijać się w Algeco.

role w Algeco - sprzedaż

Sprzedaż

Nasze struktury Sprzedaży to różnorodny i profesjonalny zespół, który dostarcza naszym klientom usługi najwyższej jakości. Zarówno Przedstawiciele Handlowi, Project Managerowie jak i Zespół Ofertowania oraz Specjaliści ds. sprzedaży dbają o to, aby potrzeby naszych obecnych i potencjalnych Klientów były właściwie rozpoznane i zaadresowane. Najwyższy poziom obsługi, profesjonalne podejście i przede wszystkim otwartość na Klientów i ich oczekiwania to elementy, które są niezbędne, aby sprzedawać usługi i produkty Algeco. To także warunek, aby skutecznie realizować cele biznesowe firmy.

Markteing team meeting

Marketing

Badania rynku i potrzeb Klientów, generowanie leadów, kampanie promocyjne i przygotowywanie materiałów wspierających sprzedaż – to tylko niewielka część kompetencji Zespołu Marketingu.

To także konieczność aktywnego wsłuchania się w potrzeby Klientów, śledzenia trendów i nowoczesnych rozwiązań, wspierających komunikację zarówno wewnętrzną i zewnętrzną.

Jeśli lubisz ekscytującą pracę w dynamicznym środowisku i potrafisz skutecznie i nutą kreatywności realizować powierzone zadania, z pewnością doskonale odnajdziesz się w naszym zespole.

role w Algeco - operacje

Operacje

Operacje oznaczają wszystko, co robimy, aby zapewnić bezpieczeństwo, jakość i doskonałą obsługę techniczną, oczekiwaną przez naszych Klientów i pracowników. Zakres działań jest bardzo szeroki, od przygotowywania strategii operacyjnych i wsparcia na poziomie lokalnym, po działania regionalne. Operacje u nas to również proces logistyki, magazynowania, remontów i serwisów dla klientów. Funkcjonowanie tego działu opiera się na skutecznym planowaniu, zapewniania zgodności z wymogami prawnymi i regulacjami dot. bezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju. To także konieczność ciągłego kształcenia się i aktualizowania wiedzy – w tym  obszarze trudno mówić o monotonii.

równość w Algeco

Równość, różnorodność i integracja

Zatrudniamy osoby ze względu na ich talenty i zdolność do pracy na wysokim poziomie w naszym zróżnicowanym i dynamicznym, innowacyjnym zespole.

W Algeco pokazujemy, w jaki sposób szanujemy i cenimy różnice, pielęgnując środowisko, w którym każdy doświadcza poczucia przynależności, od praktyk zawodowych po role przywódcze.

Aktualności

Blog