Równość, różnorodność i integracja

Kariera
równość i różnorodność w Algeco

Algeco dokłada wszelkich starań, aby wyeliminować dyskryminację w miejscu pracy

Zatrudniamy osoby ze względu na ich talenty i zdolność do pracy na wysokim poziomie w naszym zróżnicowanym i dynamicznym, innowacyjnym zespole.

W Algeco pokazujemy, w jaki sposób szanujemy i cenimy różnice, pielęgnując środowisko, w którym każdy doświadcza poczucia przynależności, od praktyk zawodowych po role przywódcze. Doceniamy naszych ludzi i ich wyjątkowe umiejętności, doświadczenia i zdolności. Dołączając do Algeco, Twoje umiejętności i wiedza mogą się rozwijać w ramach współpracującego zespołu.

Odegrasz swoją rolę we wspieraniu innowacji, gdy będziemy budować lepszą przyszłość i tworzyć wartość dla naszych klientów, naszych ludzi, naszego społeczeństwa i – ostatecznie – planety, którą wszyscy dzielimy. A to nie tylko coś, co mamy nadzieję, że jest prawdą: to fakt. W ostatnich ankietach dotyczących zaangażowania nasi koledzy w większości powiedzieli nam, że nasze miejsce pracy to takie, w którym każdy może być sobą i każdy jest doceniany.

Oferty pracy w Algeco

Sprawdź kogo aktualnie szukamy do pracy w naszej firmie.

Role w Algeco

Jesteśmy znaną marką z wielkimi pomysłami i dużymi możliwościami dla osób o różnych umiejętnościach. Poznaj kierunki, w których możesz rozwijać się w Algeco.

role w Algeco - sprzedaż

Sprzedaż

Nasze struktury Sprzedaży to różnorodny i profesjonalny zespół, który dostarcza naszym klientom usługi najwyższej jakości. Zarówno Przedstawiciele Handlowi, Project Managerowie jak i Zespół Ofertowania oraz Specjaliści ds. sprzedaży dbają o to, aby potrzeby naszych obecnych i potencjalnych Klientów były właściwie rozpoznane i zaadresowane. Najwyższy poziom obsługi, profesjonalne podejście i przede wszystkim otwartość na Klientów i ich oczekiwania to elementy, które są niezbędne, aby sprzedawać usługi i produkty Algeco. To także warunek, aby skutecznie realizować cele biznesowe firmy.

Markteing team meeting

Marketing

Badania rynku i potrzeb Klientów, generowanie leadów, kampanie promocyjne i przygotowywanie materiałów wspierających sprzedaż – to tylko niewielka część kompetencji Zespołu Marketingu.

To także konieczność aktywnego wsłuchania się w potrzeby Klientów, śledzenia trendów i nowoczesnych rozwiązań, wspierających komunikację zarówno wewnętrzną i zewnętrzną.

Jeśli lubisz ekscytującą pracę w dynamicznym środowisku i potrafisz skutecznie i nutą kreatywności realizować powierzone zadania, z pewnością doskonale odnajdziesz się w naszym zespole.

role w Algeco - operacje

Operacje

Operacje oznaczają wszystko, co robimy, aby zapewnić bezpieczeństwo, jakość i doskonałą obsługę techniczną, oczekiwaną przez naszych Klientów i pracowników. Zakres działań jest bardzo szeroki, od przygotowywania strategii operacyjnych i wsparcia na poziomie lokalnym, po działania regionalne. Operacje u nas to również proces logistyki, magazynowania, remontów i serwisów dla klientów. Funkcjonowanie tego działu opiera się na skutecznym planowaniu, zapewniania zgodności z wymogami prawnymi i regulacjami dot. bezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju. To także konieczność ciągłego kształcenia się i aktualizowania wiedzy – w tym  obszarze trudno mówić o monotonii.