Role w Algeco

Kariera

Wszelkiego rodzaju prace dla wszystkich ludzi

Jesteśmy znaną marką z wielkimi pomysłami i dużymi możliwościami dla osób o różnych umiejętnościach. Poznaj kierunki, w których możesz rozwijać się w Algeco.

role w Algeco - sprzedaż

Sprzedaż

Nasze struktury Sprzedaży to różnorodny i profesjonalny zespół, który dostarcza naszym klientom usługi najwyższej jakości. Zarówno Przedstawiciele Handlowi, Project Managerowie jak i Zespół Ofertowania oraz Specjaliści ds. sprzedaży dbają o to, aby potrzeby naszych obecnych i potencjalnych Klientów były właściwie rozpoznane i zaadresowane. Najwyższy poziom obsługi, profesjonalne podejście i przede wszystkim otwartość na Klientów i ich oczekiwania to elementy, które są niezbędne, aby sprzedawać usługi i produkty Algeco. To także warunek, aby skutecznie realizować cele biznesowe firmy.

Markteing team meeting

Marketing

Badania rynku i potrzeb Klientów, generowanie leadów, kampanie promocyjne i przygotowywanie materiałów wspierających sprzedaż – to tylko niewielka część kompetencji Zespołu Marketingu.

To także konieczność aktywnego wsłuchania się w potrzeby Klientów, śledzenia trendów i nowoczesnych rozwiązań, wspierających komunikację zarówno wewnętrzną i zewnętrzną.

Jeśli lubisz ekscytującą pracę w dynamicznym środowisku i potrafisz skutecznie i nutą kreatywności realizować powierzone zadania, z pewnością doskonale odnajdziesz się w naszym zespole.

role w Algeco - operacje

Operacje

Operacje oznaczają wszystko, co robimy, aby zapewnić bezpieczeństwo, jakość i doskonałą obsługę techniczną, oczekiwaną przez naszych Klientów i pracowników. Zakres działań jest bardzo szeroki, od przygotowywania strategii operacyjnych i wsparcia na poziomie lokalnym, po działania regionalne. Operacje u nas to również proces logistyki, magazynowania, remontów i serwisów dla klientów. Funkcjonowanie tego działu opiera się na skutecznym planowaniu, zapewniania zgodności z wymogami prawnymi i regulacjami dot. bezpieczeństwa oraz zrównoważonego rozwoju. To także konieczność ciągłego kształcenia się i aktualizowania wiedzy – w tym  obszarze trudno mówić o monotonii.

role w Algeco - hr

HR

HR wspiera strategię biznesową firmy poprzez dostarczanie narzędzi oraz doradztwo w zakresie prawa pracy, polityk korporacyjnych czy też szeroko rozumianej polityki pozyskania i rozwoju pracowników. W ramach zakresu odpowiedzialności są m.in.: rekrutacja, kadry, płace, rozwój pracowników, HR Partnering. Celem naszego zespołu jest wspieranie rozwiązań, które zapewnią satysfakcję ze współpracy dwóch stron, pracownika oraz pracodawcy. Pozwala to realizować cele organizacji, często mając przy tym tzw. „fun” z szeregu różnych inicjatyw dla pracowników.

role w Algeco - it

IT

Bez zespołu IT nasze komputery i komunikacja nie działałyby tak dobrze. Zespół IT to ludzie, którzy dbają o to, aby wszystko działało sprawnie, tak aby inni mogli kontynuować pracę, nie martwiąc się o wspierającą ich technologię. Poza tworzeniem, monitorowaniem i utrzymaniem systemów i usług IT, zespół stara się wdrażać usprawnienia systemów i technologii.

role w Algeco - finanse

Finanse

Zadaniem naszego Zespołu Finansowego jest wspieranie organizacji w realizacji celów biznesowych. W ramach naszych struktur mamy działy: kontrolingu, księgowości oraz windykacji należności. Nasze koleżanki dbają nie tylko o to, żebyśmy jako organizacja prawidłowo rejestrowali wszystkie operacje, ale również dostarczają cennych informacji, które wspierają osoby zarządzające w podejmowaniu najlepszych decyzji biznesowych.

role w Algeco - serwis

Dział techniczny

Nasz Dział Techniczny jest odpowiedzialny za wsparcie obszarów regulujących sprawne funkcjonowanie naszej firmy. Ma on nieocenione znaczenie w kontekście realizacji szeregu działań, w tym m.in. zaopatrzenia, serwisowania modułów, zapewnienia funkcjonowania Serwisu 360 i innych zadań technicznych.

role w Algeco - obsługa klienta

Obsługa klienta

Im więcej możemy zrobić dla naszych klientów, tym lepiej dla naszych klientów i naszej firmy. Nasz zespół ds. sprzedaży i marketingu pomaga nam osiągnąć nasze cele poprzez generowanie potencjalnych klientów i zapytań – zarówno od nowych, jak i obecnych klientów – oraz przekształcanie możliwości w sprzedaż.

role w Algeco - logistyka

Zakupy

Zespół Zakupów dba o łańcuch dostaw, aby produkty, które dostarczamy trafiały do Klientów na czas i w odpowiedniej jakości. Realizując strategię zakupową we współpracy ze strukturami Grupy zapewniają odpowiednią ciągłość realizacji dostaw. Poza świetną wiedzą ekspercką to zespół pasjonatów i ludzi z ogromnym poczuciem humoru.