Kontenery pod przedszkola i szkoły

kontenery dla placówek oświatowych

Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez firmę Algeco można stworzyć w pełni funkcjonalne placówki oświatowe z kontenerów, w tym szkoły oraz przedszkola. Spełniają one najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz izolacji termicznej. Przedszkola, jak i szkoły kontenerowe są również przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami.

Kontener pod placówki oświatowe jest bardzo praktyczny. Tego typu rozwiązanie modułowe jest odpowiedzią na obecne potrzeby lokalnych obiektów oświatowych. Dzięki odpowiednio przystosowanym kontenerom w szybki sposób można dostosować się np. do zmian demograficznych i tym samym uporać się z niedoborem miejsca.

kontenery dla placówek oświatowych

Placówki oświatowe w kontenerze - gwarancja wysokich standardów

Budynki powstające w technologii modułowej Algeco oddawane są do użytku o wiele szybciej niż te budowane w tradycyjny sposób. Dzięki placówkom oświatowym i przedszkolom w kontenerze dzieci nie muszą latami czekać w przepełnionych szkołach na nowe obiekty, ani uczęszczać na zajęcia w trybie zmianowym. Innowacyjne rozwiązania modułowe zapewniają komfort, a także bezpieczeństwo uczniom, nauczycielom oraz pracownikom obiektu.

W Algeco dbamy nie tylko o właściwą konstrukcję każdej placówki oświatowej z kontenerów, ale też o wyposażenie. Doskonale wiemy jak optymalnie wykorzystać przestrzeń naszych modułów, dlatego też dostarczymy Ci dużo gotowych rozwiązań dla Twojej inwestycji. Dzięki nim nasze przedszkola i szkoły w kontenerach to gwarancja standardów na najwyższym poziomie. Serwis 3600 – dla Twojej wygody i bezpieczeństwa.

W ramach tego rozwiązania Algeco zapewnia

4 tys. pracowników

Ekspercka wiedza w budownictwie modułowym

Algeco działa na polskim rynku od ponad 20 lat, dostarczając swoim klientom moduły kontenerowe. Przez te lata stworzyliśmy zespół ekspertów, który doradzi najlepsze i optymalne kosztowo rozwiązanie dla Twojego biznesu. Moduły Algeco mogą tworzyć tymczasowe obiekty, jak i stałe budynki. Dzięki naszemu know-how oraz trosce o środowisko naturalne tworzymy nowoczesne i zrównoważone budynki modułowe.

300 tys. jednostek

Pełne wyposażenie – rozwiązania gotowe pod klucz

W ramach Serwisu 360 oferujemy wynajem mebli w 3 standardach ECONOMY, COMFORT i PREMIUM, jak i montaż klimatyzacji, sieci IT oraz wiele innych udogodnień niezbędnych w nowoczesnym biznesie. Dostarczamy naszym Klientom przestrzeń gotową pod klucz, abyś mógł rozpocząć swoją działalność. Dodatkowo, nasz zespół fachowców zapewni kompleksową obsługę Twojej inwestycji podczas trwania współpracy, serwisując oraz konserwując wynajmowane wyposażenie.

24 kraje

Ekspresowa dostawa i budowa

Wykorzystując technologię budownictwa modułowego, dostarczamy naszym Klientom obiekty modułowe w ekspresowym czasie. Łatwy montaż, polegający na przyłączeniu modułów do siebie sprawia, że Twoja inwestycja może być gotowa do użytku nawet w 1 dzień! Posiadamy oddziały w całej Polsce, dzięki czemu sprawnie dostarczymy moduły kontenerowe na wskazane miejsce.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.