Oddział Katowice

Kupno lub wynajem kontenerów modułowych w Katowicach to duże przedsięwzięcie dla każdej firmy. Dlatego też w tej kwestii postaw na sprawdzonego dostawcę, jakim jest Algeco. Odwiedź nasz oddział w Katowicach i zdecyduj się na w pełni dostosowaną do potrzeb twojego biznesu ofertę. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi:

Wynajem kontenerów dla różnych branży 

Kontenery na wynajem i sprzedaż w Katowicach od Algeco to nowoczesne rozwiązania modułowe, dzięki którym swobodnie można zmniejszać, jak i zwiększać przestrzeń użytkową, dostawiając lub usuwając kolejne kontenery - pełna dowolność! Gwarantujemy przy tym trwałość naszych rozwiązań, a także estetyczny oraz nowoczesny design. 

Decydując się w Katowicach na kupno lub wynajem kontenerów mieszkalnych, biurowych, budowlanych, magazynowych lub socjalnych możesz również postawić na jeden z trzech standardów projektowych. Obsługiwany przez nas Serwis 360° pozwoli Ci wręcz natychmiastowo skorzystać z naszych kontenerów. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na naszej stronie. Przedstawi Ci je również nasz konsultant od sprzedaży i wynajmu kontenerów w Katowicach. 
 

Kontakt

ul. Powstańców Styczniowych 40A
32-500 Chrzanów
Polska
Telefon: 
+48 538 898 314
E-mail: 
krakow.pl@algeco.com

Czy masz projekt?

Szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu budownictwa modułowego? W Algeco oferujemy wynajem kontenerów oraz ich sprzedaż - znajdziesz nas w firmowym oddziale w Katowicach. Jako producent zapewniamy dostęp do zróżnicowanego asortymentu. Wśród naszych rozwiązań znajdziesz:

Realizujemy indywidualne projekty, dostosowane do specyfiki wielu branży. Nasze moduły kontenerowe to rozwiązania długoterminowe i tymczasowe, o dowolnym stopniu rozbudowania przestrzennego, przeznaczone do różnorodnego wykorzystania. Oferowane kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, magazynowe i socjalne, spełniające indywidualne oczekiwania klientów, stanowią połączenie funkcjonalności, niezawodności i estetyki oraz dostępne są w trzech liniach produktowych. Odwiedź oddział Algeco w Katowicach i poznaj profesjonalne rozwiązania.