Oddział Warszawa

Oddział Warszawa
Kontakt

Al. Krakowska 39
05-090 Sękocin Nowy
Polska

 
+ 48 660 762 537
warszawa.pl@algeco.com

Chcesz kupić lub wynająć kontenery w Warszawie? Potrzebujesz sprawdzonych rozwiązań i zależy Ci na wysokiej jakości? Sprawdź zatem, co możemy Tobie zaoferować w Algeco! Z nami zyskasz nie tylko w pełni funkcjonalną, przystosowaną do Twojego biznesu przestrzeń, ale i zadbasz o jej nowoczesny wygląd. W Algeco znajdziesz wiele modułowych rozwiązań, a w tym:

Dzięki konstrukcji modułowej powierzchnię kupionych lub wynajętych kontenerów w Warszawie z łatwością można powiększy, a w razie konieczności zmniejszyć. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, to odwiedź jeden z naszych oddziałów i poproś o pomoc naszych specjalistów.

Profesjonalne wykończenie kontenerów

Jeżeli chcesz natychmiast zacząć korzystać z kupionych lub wynajętych pawilonów i kontenerów mieszkalnych, biurowych, budowlanych lub magazynowych w Warszawie, to zdecydują się na usługę 360°. Dzięki niej zadbasz o wizerunek swojej marki (zajmiemy się wykończeniem wewnątrz kontenera, jak i nowoczesną fasadą), a także zyskasz dobrej jakości meble, bez konieczności jeżdżenia po sklepach.

Kupno i wynajem kontenerów w Warszawie jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie - przekonaj się o tym sam, przeglądając naszą stroną lub odwiedzając jeden z wielu punktów Algeco, które znajdują się w największych, polskich miastach.

Chcesz w krótkim czasie przygotować zaplecze budowy? A może planujesz postawić pawilony modułowe? Oferujemy sprzedaż i wynajem kontenerów na terenie Warszawy - tworzymy funkcjonalne rozwiązania modułowe. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać:

  • kontenery mieszkalne (socjalne),
  • kontenery biurowe,
  • kontenery budowlane,
  • kontenery magazynowe,

dostępne w trzech liniach produktowych, dzięki czemu ich wyposażenie dopasujesz do swoich oczekiwań. Jako producent oferujemy elastyczne rozwiązania - zapewniamy możliwość wynajmu tymczasowego lub długoterminowego, tworzymy rozwiązania o dowolnej powierzchni i różnorodnym przeznaczeniu. Przyjdź do naszego oddziału w Warszawie i odkryj dostępne na wynajem kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, magazynowe oraz socjalne, wyróżniające się trwałością, estetyką i funkcjonalnością.