Oddział Wrocław

Oddział Wrocław
Kontakt

Międzyleska 6 E
50-514 Wrocław
Polska

 
+ 48 734 460 832
wroclaw.pl@algeco.com

Interesuje Cię kupno lub wynajem kontenerów we Wrocławiu? Szukasz sprawdzonych rozwiązań w atrakcyjnej cenie i nie chcesz przy tym rezygnować z najwyższej jakości? Odwiedź zatem oddział Algeco we Wrocławiu i opowiedz naszemu przedstawicielowi o swoich potrzebach. Dzięki zebranym informacjom przygotuje on dla Ciebie najbardziej korzystną ofertę.

W ostatnich latach budownictwo modułowe bardzo się rozwinęło, oferując inwestorom coraz to lepsze udoskonalenia. Nic zatem dziwnego, że na kupno lub wynajem kontenerów we Wrocławiu decyduje się coraz więcej firm. W Algeco oferujemy między innymi:

Kupno i wynajem kontenerów - dlaczego warto?

Kupując lub wynajmując kontenery we Wrocławiu od Algeco ma się pełną kontrolę nad dysponowaną powierzchnią. W razie potrzeby, poprzez dostawienie lub usunięcie jakiegoś modułu, w szybkie sposób można zwiększyć lub zmniejszyć użytkowaną przestrzeń. Kontenery, w przeciwieństwie do budynków, można także przenosić.

Wynajmując kontenery we Wrocławiu od Algeco nie trzeba także obawiać się o meble, czy też wykończenie fasady oraz wnętrza. W ramach usługi 360° zrobimy to za Ciebie! Koniecznie zapytaj o to naszego konsultanta w oddziale, który pomoże Tobie dobrać odpowiedni pakiet.

Poznaj profesjonalne rozwiązania z zakresu budownictwa modułowego. W Algeco prowadzimy sprzedaż oraz wynajem kontenerów na terenie Wrocławia. Zapewniamy dostęp do rozwiązań przystosowanych do indywidualnych potrzeb klientów - naszą ofertę tworzą trzy linie produktowe, które obejmują:

  • kontenery mieszkalne (socjalne),
  • kontenery biurowe,
  • kontenery budowlane,
  • kontenery magazynowe.

Tworzymy moduły kontenerowe znajdujące zastosowanie w wielu branżach, które mogą mieć dowolną powierzchnię i przeznaczenie. Jako producent kontenerów zapewniamy rozwiązania trwałe, estetyczne i funkcjonalne, które możesz wykorzystać zarówno w projektach tymczasowych,jak i długoterminowych. Poznaj kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, magazynowe oraz socjalne od Algeco - odwiedź nasz oddział we Wrocławiu i postaw na niezawodną jakość.