Oddział Kraków

Oddział Kraków
Kontakt

Daszyńskiego 10
32-065 Krzeszowice
Polska

 
+48 734 460 815
krakow.pl@algeco.com

Interesuje Cię szybki zakup lub wynajem kontenerów w Krakowie? Odwiedź zatem jeden ze znajdujących się w tym mieście oddziałów Algeco i przy wsparciu naszego konsultanta skorzystaj z najbardziej opcjonalnej dla Twojego biznesu oferty. Udoskonalane przez nas na przełomie kilkudziesięciu lat budownictwo modułowe sprosta oczekiwaniom firmom z różnych branży. Właśnie dlatego w naszej ofercie znajdziesz:

Sprzedaż i wynajem kontenerów w Krakowie

W naszym oddziale w Krakowie omówisz z przedstawicielem Algeco kwestie związane z zakupem lub wynajmem kontenerów, a także dobierzesz atrakcyjny pakiet usług - dzięki nim od razu będzie można zacząć korzystać z wybranego modułu. Zapewniamy przy tym sprawdzone i trwałe rozwiązania. Dbamy również o to, aby oferowane przez nas kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, magazynowe, jak i socjalne, prezentowały się estetycznie.

Myśląc o zakupie lub wynajmie kontenerów w Krakowie warto również rozważyć nasz serwis 360°, w ramach którego w sposób kompleksowy wyposażamy moduły - klient ma do wyboru trzy linie mebli: economy, comfort oraz premium.

W Algeco oferujemy niezawodne i funkcjonalne rozwiązania modułowe. Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem kontenerów na terenie Krakowa, zapewniając klientom realizację projektów przystosowanych do charakteru prowadzonej działalności. Oferujemy trzy linie produktowe obejmujące:

  • kontenery mieszkalne (socjalne),
  • kontenery biurowe,
  • kontenery budowlane,
  • kontenery magazynowe.

Tworzymy moduły kontenerowe o różnorodnym przeznaczeniu, dowolnej powierzchni, stanowiące rozwiązania zarówno tymczasowe, jak i długoterminowe. Jako producent gwarantujemy wysoką estetykę wykonania oraz trwałość wynajmowanych kontenerów. Przyjdź do oddziału Algeco w Krakowie i odkryj kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, magazynowe oraz socjalne, które spełnią Twoje wymagania.