Centrala Gdańsk

Oddział Gdańsk
Kontakt

Budowlanych 17F
80-298 Gdańsk
Polska

Algeco to producent kontenerów z wieloletnim doświadczeniem, którego centrala znajduje się w Gdańsku, a oddziały zlokalizowane są w wielu polskich miastach. Oferowane przez firmę rozwiązania modułowe sprawdzą się w przypadku wielu branży, dzięki czemu można je uznać w pełni za uniwersalne. Rozmiar ich powierzchni użytkowej można dowolnie konfigurować, wraz z rozwojem swojej działalności.

Algeco - producent kontenerów z wieloletnim doświadczeniem

Jako producent kontenerów biurowych z centralą w Gdańsku, oprócz dostosowanych do potrzeb klienta modułów, oferujemy także liczne pakiety, a w tym popularny Serwis 360°. W ramach tej usługi zajmujemy się wyposażeniem kontenerów biurowych, medycznych, magazynów, szatni, jadalni, kuchni, a nawet sal konferencyjnych. Dajemy przy tym klientom do wyboru meble w standardzie: economy, comfort i premium. Bez względu na wybraną opcję ma się pewność, że dobrze się prezentują, jak i zapewniają pracownikom właściwy komfort.

Nie ma zatem wątpliwości, że kontenery od producenta modułów kontenerowych Algeco stanowią przyszłościową inwestycję. Zachęcamy zatem do skonsultowania się z naszym przedstawicielem by omówić szczegóły dotyczące wynajmu, jak i kupna kontenerów modułowych.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Od przenośnych budynków biurowych po tymczasowe biura dla większej ilości pracowników, modułowe sale lekcyjne i żłobki lub tymczasowe szpitale i kliniki - nasze rozwiązania modułowe są dopasowane do wszystkich potrzeb.