1 WIZJA, 3 STANDARDY

 3 standardy dostosowane do Twoich potrzeb i Twojego budżetu!

 

 

Standard Origin - prostota i funkcjonalność

Wybierając ten wariant zapewniasz swoim pracownikom dobre warunki pracy, zgodnie ze standardami i przepisami, a także bezpieczeństwo i ochronę.

 

Standard Advance - elastyczność i komfort w jednym

Rozwiązanie stworzone dla Twojej wygody, dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa. Tworzymy Twój budynek zgodnie z pożądanym przez Ciebie układem. Łączenie ze sobą, układanie jeden na drugim, drzwi lub okna w lewo lub w prawo; wszystko jest możliwe dzięki Advance.

 

Standard Progres - ponadstandardowy  i dopasowany do wysokich wymagań

Opcja łącząca estetykę wykończenia z innowacjami zapewniającymi komfort i dobre samopoczucie, niespotykane dotąd w świecie modułowej konstrukcji.

 

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Algeco.

 

 

Od ponad 60 lat Algeco zaspokaja potrzeby swoich klientów oferując rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.
Będąc pionierem rozwiązań modułowych jesteśmy zorientowani na innowacje w oferowanych usługach, wysoką jakość oraz dostępność produktów.
Algeco działa w ponad 22 krajach na całym świecie i wszędzie tam przykłada dużą wagę do budowania relacji między pracownikami i klientami, czego wynikiem są efektywnie realizowane projekty spełniające najbardziej wymagające oczekiwania.