Centrala Gdańsk

Algeco to producent kontenerów z wieloletnim doświadczeniem, którego centrala znajduje się w Gdańsku, a oddziały zlokalizowane są w wielu polskich miastach. Oferowane przez firmę rozwiązania modułowe sprawdzą się w przypadku wielu branży, dzięki czemu można je uznać w pełni za uniwersalne. Rozmiar ich powierzchni użytkowej można dowolnie konfigurować, wraz z rozwojem swojej działalności. 

Algeco - producent kontenerów z wieloletnim doświadczeniem 

Jako producent kontenerów biurowych z centralą w Gdańsku, oprócz dostosowanych do potrzeb klienta modułów, oferujemy także liczne pakiety, a w tym popularny Serwis 360°. W ramach tej usługi zajmujemy się wyposażeniem kontenerów biurowych, medycznych, magazynów, szatni, jadalni, kuchni, a nawet sal konferencyjnych. Dajemy przy tym klientom do wyboru meble w standardzie: economy, comfort i premium. Bez względu na wybraną opcję ma się pewność, że dobrze się prezentują, jak i zapewniają pracownikom właściwy komfort. 

Nie ma zatem wątpliwości, że kontenery od producenta modułów kontenerowych Algeco stanowią przyszłościową inwestycję. Zachęcamy zatem do skonsultowania się z naszym przedstawicielem by omówić szczegóły dotyczące wynajmu, jak i kupna kontenerów modułowych. 

Kontakt

ul. Budowlanych 17f
80-298 Gdańsk
Polska
Telefon: 
+48 608 055 000
E-mail: 
info.pl@algeco.com

Czy masz projekt?