kontenery modułowe dla wydarzeń sportowych

Sport w modułach Algeco!

Kontener modułowy to uniwersalna przestrzeń, doskonale sprawdzająca się podczas imprez sportowych i kulturalnych. Od kilku lat Algeco jest partnerem Poznańskiego Pucharu Świata w wioślarstwie a zaplecze tej wyjątkowej imprezy jest przygotowane m.in. w naszych firmowych modułach.

26.10.2022
kontenery modułowe dla wydarzeń sportowych

Nasze rozwiązania dla sportu

Kontenery modułowe Algeco są mobilne, dlatego można je umieścić w dowolnej lokalizacji. Dzięki nim możesz być wszędzie tam, gdzie chcesz, nie musząc liczyć się z ograniczeniami tradycyjnego budownictwa – z tego też względu jest to doskonałe rozwiązanie np. dla imprez plenerowych czy zawodów sportowych.

W modułach można zaaranżować zarówno pomieszczenia dla zawodników, szatnie czy salki dla jury organizatorów. To także doskonały sposób np. na mobilne punkty pierwszej pomocy – niezbędne zaplecze podczas każdej imprezy gromadzącej liczną publiczność.

W Poznaniu cyklicznie moduły Algeco są wykorzystywane do tych celów podczas Regat Wioślarskich, które odbywają się na zbiorniku Malta, ostatnio w dn. 16-19.06.2022 r.

Energooszczędne panele grzewcze

Zamów inteligentne panele grzewcze do Twojego budynku modułowego!

Obraz
Poznaj komfort pracy w ciepłej atmosferze.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Od przenośnych budynków biurowych po tymczasowe biura dla większej ilości pracowników, modułowe sale lekcyjne i żłobki lub tymczasowe szpitale i kliniki - nasze rozwiązania modułowe są dopasowane do wszystkich potrzeb.