nowe produkty - Algeco

Serwis 360 – jesienna premiera nowych produktów

W ofercie Serwisu 360 pojawiły się nowe produkty – elektryczny panel grzewczy z funkcją sterowania przez WiFi oraz panele fotowoltaiczne. To doskonałe rozwiązania na rosnące ceny energii elektrycznej i zwiększające się koszty ogrzewania.

25.10.2022
nowe produkty w Algeco

Nowe rozwiązania w Algeco 360

Wprowadzony do oferty Algeco elektryczny panele grzewczy sterowane przez Wi-Fi szybko i sprawnie ogrzeją moduły kontenerowe. Programator i płynna regulacja - także przez internet za pomocą aplikacji na smartfona lub przeglądarki - pozwalają zaoszczędzić nawet do 21% kosztów energii elektrycznej. Użytkownicy docenią także funkcję „adaptacyjnej regulacji startu”, która dopasowuje tryb ogrzewania do rytmu pracy i wielkości pomieszczeń, tak aby osiągnąć pożądaną temperaturę w optymalnym czasie, równolegle oszczędzając energię.

Wśród najnowszych, ekologicznych rozwiązań Algeco znalazły się również panele fotowoltaiczne. Technologia z pewnością zostanie doceniona przez inwestorów, którzy zwracają uwagę na koszty energii elektrycznej. Panele fotowoltaiczne mogą zasilać m.in. zaplecza budowy, kontenery socjalne oraz moduły biurowe. Bezpieczny montaż paneli jest zapewniony przez zespół techniczny Algeco, tak samo jak ich późniejsze serwisowanie. Sprawdź nowe produkty w Serwisie 360, dzięki którym ograniczysz koszty energii.

Energooszczędne panele grzewcze

Zamów inteligentne panele grzewcze do Twojego budynku modułowego!

Obraz
Poznaj komfort pracy w ciepłej atmosferze.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Od przenośnych budynków biurowych po tymczasowe biura dla większej ilości pracowników, modułowe sale lekcyjne i żłobki lub tymczasowe szpitale i kliniki - nasze rozwiązania modułowe są dopasowane do wszystkich potrzeb.