Algeco 360 - nowe produkty

Punkt Obsługi Klientów Premium dla Eiffage

Algeco zrealizowało w Poznaniu dla Klienta Eiffage modułowy salon sprzedaży mieszkań. To modelowy przykład, jak w krótkim czasie można stworzyć z kontenerów Algeco funkcjonalny, elegancki projekt i rozpocząć działalność biznesową – w tym przypadku sprzedaż mieszkań.

14.10.2022
Algeco 360 - nowe produkty

Opis projektu

Projekt wyróżnia wysoki standard wykończenia i liczne przeszklenia, dzięki którym wnętrza są jasne i przestrzenne. Konstrukcja składa się z trzech modułów, w których centralną część zajmuje przestrzeń zaaranżowana do obsługi klientów. Oprócz tego w projekcie wydzielono miejsce pod estetyczny sanitariat oraz stylowy aneks kuchenny.

Warto również podkreślić, że modułowy punkt sprzedaży zrealizowano w bardzo krótkim czasie – w ciągu tygodnia przygotowano, przetransportowano i zamontowaną konstrukcję, a w następnym sfinalizowano prace wykończeniowe.

Klimatyzacja na ciepłe dni!

Zleć nam montaż energooszczędnych klimatyzatorów w Twoim budynku modułowym!

Obraz
Klimatyzacja Serwis 360

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Od przenośnych budynków biurowych po tymczasowe biura dla większej ilości pracowników, modułowe sale lekcyjne i żłobki lub tymczasowe szpitale i kliniki - nasze rozwiązania modułowe są dopasowane do wszystkich potrzeb.