NASZE PRODUKTY

WYSOKA JAKOŚĆ, PRECYZJA I ELEGANCJA

ALGECO PROGRESS to wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania odpowiadające nawet najbardziej wyrafinowanym potrzebom naszych klientów. i.

Biuro
Placówka oświatowa
Punkt Obsługi Klienta
Sklep
ELASTYCZNE, FUNKCJONALNE I KOMFORTOWE MODUŁY KONTENEROWE

ALGECO ADVANCE to przemyślane w najdrobniejszych szczegółach rozwiązania dedykowane tworzeniu estetycznych, komfortowych i funkcjonalnych miejsc pracy i nauki.

Dworzec
Event
Pomieszczenie w hali
Placówka oświatowa
Punkt Obsługi Klienta
Sklep
Restauracja
DOSTĘPNOŚĆ, PROSTOTA I FUNKCJONALNOŚĆ

ALGECO ORIGIN  to najlepsza opcja w przypadku zapotrzebowania na przestrzeń od zaraz. To idealne rozwiązanie do wykorzystania na portiernie, szatnie, recepcje, zaplecza budowy oraz biura.

Kantyna
Zaplecze budowy
Szatnia
KONTENERY MAGAZYNOWE/MORSKIE- PROSTOTA I BEZPIECZEŃSTWO

Potrzebujesz powierzchni magazynowej do składowania towarów budowlanych lub podręcznego magazynu o zastosowaniu użytkowym?

Dworzec
Placówka oświatowa
Advance plus
NOWOCZESNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

ADVANCE PLUS to doskonałe rozwiązanie pod względem nowoczesnego i bezpiecznego gospodarowania przestrzennych projektów. Oferujemy eleganckie i stylowe moduły z najwyższej jakości wyposażeniem. ADVANCE PLUS gwarantuje bezpieczeństwo dla środowiska oraz komfort i wygodę użytkowania.

Biuro
Placówka oświatowa
Punkt Obsługi Klienta
Biuro podwyższony standard

Nasza, najszersza na rynku, oferta budynków modułowych obejmuje pełną gamę zintegrowanych rozwiązań. Nasz Serwis 360° to innowacyjne usługi łączące wygodę i bezpieczeństwo, mające zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania budynków modułowych. Sześć flagowych produktów (biura, punkty obsługi, zaplecza budów, projekty eventowe, budynki w halach, placówki oświatowe) są dostępne w trzech zakresach (Origin, Advance, Progress). Szeroka oferta Algeco pozwala na dopasowanie do specyficznych potrzeb każdego projektu, w tym również w zakresie wyposażenia. 
Nasze doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające i prestiżowe projekty w maksymalnie skróconym czasie.