NASZE USŁUGI, SERWIS POSPRZEDAŻOWY I EKOLOGIA

Serwis 360 ° - wszystkie akcesoria z 1 partnerem

Algeco wyróżnia się doświadczeniem, wiedzą, różnorodnością i jakością różnych asortymentów, ale także możliwością dostarczenia dokładnie tego, czego potrzebujesz. Uproszczenie twoich warunków pracy jest naszym priorytetem; Dlatego oferujemy również stałą osobę kontaktową podczas całego projektu.

 

Obsługa posprzedażowa

Naszym głównym priorytetem jest nasza wyjątkowa obsługa klienta 24/7; gdzie szybkość i jakość interwencji są niezwykle ważne.

Ekologia

Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska przekłada się na codzienne sprawy. Staramy się używać tylko farb wodorozcieńczalnych, rozdzielamy wszystkie nasze odpady na różne strumienie odpadów, preferujemy papier i koperty z papieru do recyklingu itp.

Algeco wspiera ideę zrównoważonego rozwoju wykorzystując naturalne materiały takie jak drewno lub szkło. Dzięki temu produkty Algeco nadają się do recyklingu! 
Modułowe budynki Algeco są budowane zgodne z europejskimi regulacjami termicznymi. Od 2008 roku Algeco wypracowuje własne eko-standardy.
Dzięki oszczędzającym energię akcesoriom Algeco i Ty możesz teraz zaimplementować u siebie dostępne u nas eko-rozwiązania.