nowy klient Algeco - Winthrop Engineering and Contracting Ltd

Zaplecze dla budowy Centrum Danych w Warszawie

Winthrop Engineering and Contracting Ltd. wybrał ALGECO Polska do zaprojektowania i zamontowanie zaplecza biurowo-technicznego dla powstającego Centrum Danych w Warszawie.

23.08.2022
nowy klient Algeco - Winthrop Engineering and Contracting Ltd

Projekt i wykonanie

Winthrop Engineering and Contracting Ltd. to międzynarodowa firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie centrów danych. Dostarcza swoim Klientom rozwiązania „pod klucz” na terenie całej Europy, realizując projekty m.in. w Irlandii (Dublin), Hiszpanii (Barcelona), Niemczech (Frankfurt). W Polsce, w Warszawie dla Inwestora BCEI& EdgeConnecX realizują od 2018 r. projekt w Ursusie - to duże Centrum Danych, o zapotrzebowaniu energetycznym ok. 17 MW. W ramach tej inwestycji powstają przestrzenie biurowe i tzw. data halle.

ALGECO Polska zaprojektowało i zainstalowało funkcjonalny, 3-kondygnacyjny obiekt techniczno-biurowy; aby zapewnić komfort pracy swoim pracownikom Klient zdecydował się zamówić kompleksowe wyposażenie i skorzystał z Serwisu 360º. Wybrane zostały głównie pakiety meblowe pod aranżację 37 stanowisk biurowych, sali konferencyjnej, kuchni oraz szatni. Dodatkowo Kontrahent zlecił montaż klimatyzatorów, bramki obrotowej przed wejściem na teren budowy oraz doposażył obiekt w 111 gaśnic.

Metryczka projektu: 114 modułów, Serwis 360 (pełne wyposażenie biur (stoły, krzesła, szafy itp.), klimatyzacja, samozamykacze)

Czas trwania: 12 miesięcy

Opinia klienta

Zdecydowaliśmy się na kontenery modułowe z wyposażeniem dla wygody i szybkości realizowania projektów - interesuje nas all in one - wszystko gotowe i dostarczone na miejsce. Co więcej, dużo rzeczy się zmienia, więc potrzebny jest partner który będzie w stanie nadążać i realizować zmiany zgodnie z potrzebą chwili, biorąc na swoje barki kwestię zapewnienia logistyki, kwestie operacyjne a także finansowe – tak abyśmy mogli skoncentrować się priorytetach i realizować inwestycje bez przeszkód. - Krzysztof Freszel Construction Site Manager, Winthrop Engineering and Contracting Ltd.

Energooszczędne panele grzewcze

Zamów inteligentne panele grzewcze do Twojego budynku modułowego!

Obraz
Poznaj komfort pracy w ciepłej atmosferze.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Od przenośnych budynków biurowych po tymczasowe biura dla większej ilości pracowników, modułowe sale lekcyjne i żłobki lub tymczasowe szpitale i kliniki - nasze rozwiązania modułowe są dopasowane do wszystkich potrzeb.