kontener modułowy dla Coca Cola

Smak dobrego eventu w modułach: 50. lecie Coca-Coli w Polsce

W tym roku minęło 50 lat od kiedy została zakapslowana pierwsza butelka Coca-Coli w Polsce. Z tej okazji Coca-Cola zorganizowała wystawę plenerową, której konstrukcja powstała na bazie modułów od Algeco.

10.09.2022
kontener modułowy dla Coca Cola

Rozwiązania modułowe dla projektów eventowych

ALGECO Polska dostarczyło moduły dla firm MintMedia i OnTheWaveDigital, które przygotowały to wyjątkowe wydarzenie. W specjalnie przygotowanych, obrandowanych modułach Algeco przygotowano wystawę plenerową, która przenosi zwiedzających do lat 70., 80., i 90. Uwagę zwracało zarówno kreatywne podejście do aranżacji przestrzeni wewnątrz modułów, jak również finezja i najwyższa jakość wykonania wszystkich elementów.

Dzięki możliwości łatwego transportu modułów, konstrukcja podróżowała po całej Polsce przez kolejne miesiące i uświetniała ważne wydarzenia firmy Coca-Cola.

To kolejna spektakularna realizacja eventowa w Polsce, w której wykorzystana została technologia modułowa Algeco. Wcześniej z naszych modułów korzystały m.in. takie firmy jak Allegro, Orange czy Samsung.

Energooszczędne panele grzewcze

Zamów inteligentne panele grzewcze do Twojego budynku modułowego!

Obraz
Poznaj komfort pracy w ciepłej atmosferze.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Od przenośnych budynków biurowych po tymczasowe biura dla większej ilości pracowników, modułowe sale lekcyjne i żłobki lub tymczasowe szpitale i kliniki - nasze rozwiązania modułowe są dopasowane do wszystkich potrzeb.