kontener sklepowy dla 4F

Mobilny punkt sprzedaży - w górach i nad morzem!

Dobra lokalizacja i efektowna ekspozycja produktów to recepta na sukces sprzedażowy. Aby to osiągnąć, warto zainwestować w niebanalny punkt sprzedaży, który przykuje uwagę potencjalnych Klientów.

27.10.2022
kontener sklepowy dla 4F

Opis projektu

Oddział Algeco z Krakowa dostarczył moduły kontenerowe dla sklepu z odzieżą sportową - jednej z topowych marek w Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje fasada budynku z drewnianymi dekoracjami typowymi dla tego górskiego regionu. Z oferty Algeco inwestor zdecydował się także na zastosowanie przeszkleń, które oprócz walorów wizualnych dodatkowo budują wrażenie otwartości i gościnności. Efekt? Przestrzeń ekspozycyjna jest lepiej doświetlona, a sam punkt sprzedaży zyskuje na estetyce i przyciąga wzrok.

Mobilny salon sprzedaży tej samej marki także doskonale sprawdził się w nadmorskim kurorcie. Zlokalizowany w Gdyni zachęcał licznych turystów a także mieszkańców do zajrzenia i zapozniania się z prezentowaną ofertą.

Warto również zauważyć, że rozwiązania modułowe dla sprzedaży mają oprócz estetyki dodatkowy walor – w razie potrzeby można je przetransportować. Taka sytuacja miała miejsce w tym przypadku, gdyż zaprojektowany punkt sprzedaży w kontenerze modułowym został przesunięty o kilkaset metrów względem pierwotnej lokalizacji. Było to spowodowane nieoczekiwanym rozpoczęciem prac budowlanych.

Energooszczędne panele grzewcze

Zamów inteligentne panele grzewcze do Twojego budynku modułowego!

Obraz
Poznaj komfort pracy w ciepłej atmosferze.

Pytanie? Projekt?

Skontaktuj się z naszym ekspertem i dowiedz się co możemy Tobie zaoferować.

Nasze oddziały

Znajdź i skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów w Polsce.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Od przenośnych budynków biurowych po tymczasowe biura dla większej ilości pracowników, modułowe sale lekcyjne i żłobki lub tymczasowe szpitale i kliniki - nasze rozwiązania modułowe są dopasowane do wszystkich potrzeb.