Środowisko

header środowisko
środowisko - chłopiec w lesie

Lepsze jutro dla wszystkich

Zrównoważony rozwój to jeden z globalnych „megatrendów”, które mają wpływ na nas wszystkich. W Algeco zdajemy sobie sprawę, że naszym obowiązkiem jest dbanie o spełnianie potrzeb dnia dzisiejszego, bez narażania zdolności przyszłych pokoleń do zaspokojenia potrzeb jutra.

Oznacza to zmniejszenie naszego negatywnego wpływu na środowisko. Produkowane przez nas budynki modułowe generują około połowę ilości odpadów w porównaniu z tradycyjnym budownictwem, dzięki mniejszej liczbie procesów i bardziej rygorystycznym specyfikacjom projektowym, inwentarzowi i kontroli jakości. Budynki Algeco są wyposażane w energooszczędne funkcje, takie jak wydajne oświetlenie i grzejniki, krany z napowietrzaniem w celu zmniejszenia zużycia wody a także np. instalacje fotowoltaizne - to tylko niektóre z wielu zalet budynków modułowych.

Zrównoważony rozwój oznacza również inwestowanie w naszych ludzi. Pracownicy Algeco zdobywają umiejętności i wiedzę potrzebną do budowania udanej kariery. Wszyscy pracownicy mają dostęp do szkoleń, programów rozwojowych i wsparcia działu HR. Nasze korporacyjne polityki zapewniają zachowanie wysokich standardów i przejrzyste procedury związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym podejściu do zrównoważonego rozwoju w budownictwie? Skontaktuj się.

Interior

Rozwijanie naszego modelu biznesowego

Pod względem ekonomicznym ALGECO rozwija swój model biznesowy, aby realizować stabilny wzrost finansowy, zapewnić zatrudnienie i ponownie inwestować w przyszłe operacje. Dużą częścią działalności jest wynajmowanie klientom modułowych obiektów, które są zwracane i wykorzystywane ponownie przy kolejnych projektach. Ta forma recyklingu oznacza, że typowy przenośny budynek można wynająć około 20 razy w trakcie jego cyklu życia. Jest to znacznie bardziej wydajna i zrównoważona metoda niż tradycyjne rozwiązania w zakresie zapewnienia zakwaterowania.

Wybierz jedno z naszych rozwiązań modułowych

Wybierz dogodne dla Twojego biznesu rozwiązanie modułowe. Poznaj nasze gotowe pod klucz biura modułowe, szatnie, zaplecza budów, projekty eventowe i modułowe sale lekcyjne.