Oddział Gdańsk

Dzięki Algeco kupno i wynajem kontenerów w Gdańsku to kwestia kilku chwil. Odwiedź nasz oddział, spotkaj się z naszym przedstawicielem, a następnie przedstaw mu swoje oczekiwania - to wystarczy, by przygotować dla Ciebie w pełni dopasowaną ofertę. Nasze kontenery są nie tylko zróżnicowane, ale i przystosowane do potrzeb każdego biznesu. Pośród specjalnych kontenerów w Gdańsku warto wyróżnić:

Budownictwo modułowe - sprawdzone rozwiązania dla wielu branży 

Jako Algeco sprzedajemy, a także wynajmujemy kontenery w Gdańsku i nie tylko! Dzięki naszemu know-how w budownictwie modułowym kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, jak i magazynowe wykorzystywane są w wielu różnorodnych projektach - tych tymczasowych oraz długoterminowych.  

Jako profesjonaliści w branży, wynajmując kontenery w Gdańsku, dostarczamy budynki modułowe o dowolnej powierzchni, gotowe pod klucz. Nasze rozwiązania są nie tylko trwałe, ale i uniwersalne oraz estetyczne - dostępne w trzech liniach projektowych. Odwiedź nasz oddział w Gdańsku i poznaj naszą ofertę dokładniej! Nasze kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, jak i magazynowe z pewnością pozwolą rozwinąć się Twojej firmie. 

Kontakt

ul.Budowlanych 17F
80-298 Gdańsk-Kokoszki
Polska
Telefon: 
+48 532 790 483
E-mail: 
gdansk.pl@algeco.com

Czy masz projekt?

Algeco jest wszędzie tam, gdzie klienci poszukują funkcjonalnych rozwiązań. Realizujemy wynajem kontenerów oraz ich sprzedaż w naszym oddziale w Gdańsku, oferując moduły kontenerowe przystosowane do zróżnicowanych potrzeb biznesu. Wśród nich dostępne są:

Wykorzystujemy budownictwo modułowe do realizacji różnego rodzaju projektów - tymczasowych, jak i długoterminowych, o dowolnej powierzchni i różnorodnym zagospodarowaniu. Zapewniamy rozwiązania wyróżniające się trwałością, estetyką i uniwersalnym zastosowaniem, dostępne w trzech liniach produktowych. Oferujemy kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, magazynowe i socjalne, spełniające indywidualne oczekiwania klientów. Poznaj ofertę Algeco - odwiedź nasz oddział w Gdańsku.