Referencje

Biuro budowy

Zaplecze budowy dla głownego wykonawcy, które dzieli się nie biura dla inzynierów oraz szatnie i pomieszczenia socjalne dla pracowników fizycznych. Biura zostały w pełni wyposażone meblami z oferty Serwisu 360. Zabudowa posiada wszystkie niezbędne instalacje - przyłącze elektryczne, instalację wodno-kanalizacyjną, sieć IT oraz klimatyzację. Dodatkowo, z modułów została zaaranżowana stróżówka z bramą kontroli wejść.

Tymczasowe biuro sprzedaży samochodów

Zastępcze biuro sprzedaży samochodów, wykonane z modułów kontenerowych, które zostały pomalowane na grafitowy kolor. Wnętrze zostało wykończone do wysokiego standardu. Na życzenie Klienta zostały zamontowane przeszklenia oraz dwuskrzydłowe drzwi wejściowe. Poza tym, zajęliśmy się montażem klimatyzacji oraz wertykalnych żaluzji .W skład obiektu wchodzi przestrzeń obsługi klienta, poczekalnia oraz część salonowa, gdzie zostały wprowadzone auta.

Co-working space

Designerskie biura, które tworzą komfortową przestrzeń do spotkań biznesowych oraz pracy freelancerów. Fasada oraz układ modułów zostały dopasowane do projektu Klienta. Obiekt mieści się wewnątrz galerii handlowej Młociny.

Biuro budowy

Biuro budowy przy budowie Centrum danych z pełnym wyposażeniem meblowym Serwisu 360. Zaplecze posiada 2 kuchnie z linii Premium z dodatkowymi lodówkami, czajnikami i mikrofalówkami. Biura, jak i pomieszczenia socjalne, również zostały umeblowane wyposażeniem od Algeco.

Biuro Częstochowa

Nowoczesny projekt stałego biuro, łączący ze sobą obecne trendy budownictwa oraz funkcjonalność. Elewacja budynku została wykonana z płyt Dibond i drewna. Dodatkowo zostały zainstalowane zewnętrzne żaluzje elektryczne, które stanowią estetyczne zabezpieczenie przeciwwłamaniowe. Budynek został różnież zabezpieczony przed pożarem dzięki zastosowanie farby pęczniejącej oraz niepalnych paneli.

Izolatorium

Szybka dostawa i montaż modułowego izolatorium przy szpitalu. Obiekt składa się z 6 odrębnych sal z toaletami dla pacjentów z pozytywnym wynikiem na koronawirusa.

Biuro

Biuro modułowe z niestandardowym ustawieniem modułów, dostosowanym do potrzeb Klienta. Wnętrze biura zostało wykończone w wyższym standardzie poprzez położenie drewnianej podłogi, montaż przeszkleń wewnętrznych oraz wyposażenie kuchni meblami linii Premium. Całość obiektu została oświetlona energoszczędną oprawą świetlówkową LED.

Szkoła

Budynek szkoły został powiększony o 3 modułowe klasy lekcyjne oraz szatnię. Budynek ocieplono i dopasowano do wymagań placówki oświatowej dzięki poszerzeniu korytarzy. Dobudówka ostała podłączona do centralnego ogrzewania oraz systemu szkolnych dzwonków. Zastosowano energooszczędne i ekologiczne oświetlenie LED.

Zaplecze budowy elektowni

Zabezpieczamy zaplecze budowy Elektrowni w Jaworznie dostarczając moduły kontenerowe od 2015 roku. Nasze moduły tworzą biura, kantyny, szatnie i toalety połączone przestronnymi korytarzami. Bloki modułowe zostały wyposażone w zabezpieczenia przeciwpożarowe, meble biurowe oraz kuchenne z Serwisu 360. Dodatkowo, zorganizowaliśmy dla klienta codzienne sprzatanie pomieszczeń.

Biuro sprzedaży dealera samochodowego

Stałe biuro sprzedaży o podwyższonym standardzie z wykonaną na życzenie klienta wiatą. Zastosowano przeszklania zewnętrzne, jak i wewnętrzne, które podnoszą estetykę biura. Dodatkowym atutem wizualnym jest elewacja wnetylowana z Rock Panel oraz przeszkolne dzwi oraz zadaszenie nad wejściem.

 

Opinia klienta: 

„Warunki pracy w biurze modułowym są bardzo dobre, jesteśmy nim zachwyceni zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. To funkcjonalna przestrzeń, która wprowadza pozytywy nastrój wśród pracowników i klientów. Małe, ale duże pomieszczenie.” – Magdalena Dittmann Volkswagen Rzepecki Mroczkowski