Oddział Poznań

Z chwilą kiedy zakładasz firmę, a Twój biznes się rozrasta, to kupno lub wynajem kontenerów w Poznaniu jest przyszłościową inwestycją. Z rozbudowaną ofertą Algeco można zapoznać się zarówno za pośrednictwem strony, jak i odwiedzić jeden z wielu oddziałów - w tym ten w Poznaniu. Nasze modułowe rozwiązania w pełni dostosujesz do swojej branży, jak i indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz:

Modułowe budownictwo - przyszłość dla każdego biznesu 

Korzystając z oferty Algeco, zarówno jeżeli chodzi o kupno, jak i wynajem kontenerów w Poznaniu, dzięki modułowemu budownictwu można zdecydować się na dowolną powierzchnię użytkową, którą w razie konieczności da się z łatwością powiększyć, ale i zmniejszyć.

Odwiedzając oddział Algeco w Poznaniu w szybki sposób kupisz lub wynajmiesz kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, czy też magazynowe. Możesz także dodatkowo zdecydować się na usługę 360°. W ten sposób, w zależności od wybranego pakietu, zadbasz o profesjonalne wykończenie wynajętego kontenera - zarówno jeżeli chodzi o jego wnętrze, jak i fasadę. W ofercie nie zabrakło także wysokiej jakości mebli, które dostępne są w trzech kategoriach: premium, comfort, a także economy. 

Kontakt

ul. Cmentarna 29A
62-020 Swarzędz – Jasin
Polska
Telefon: 
+48 539 522 020
E-mail: 
poznan.pl@algeco.com

Czy masz projekt?

Realizujemy sprzedaż oraz wynajem kontenerów na terenie Poznania, oferując rozwiązania o różnorodnym przeznaczeniu, które wybierają klienci z wielu branży. Wykonamy dla Ciebie projekt przystosowany do potrzeb Twojej firmy - w zakresie przeznaczenia oraz powierzchni. Spośród trzech linii produktowych możesz wybrać:

Jako producent w pełni dbamy o Twoje zadowolenie, oferując rozwiązania estetyczne, trwałe, z możliwością różnorodnego zagospodarowania. W ramach oferty zapewniamy możliwość tymczasowego oraz długoterminowego wynajmu kontenerów. Odwiedź nasz oddział w Poznaniu i wybierz kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, magazynowe oraz socjalne, będące odpowiedzią na Twoje oczekiwania.