Oddział Łódź

Kupno lub wynajem kontenera w Łodzi to inwestycja, nad którą od dłuższego czasu się zastanawiasz? Budownictwo modułowe to popularne w ostatnich latach rozwiązanie, które pomoże Ci rozwinąć firmę. Jeżeli zatem masz jakieś wątpliwości lub pytania, to odwiedź nasz oddział w Łodzi. Specjaliści z Algeco rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości i pomogą dobrać najkorzystniejszy pakiet usług. 

Kupując lub wynajmując kontenery w Łodzi od Algeco można wybierać pomiędzy wieloma modułami, czego przykładem są:

Zalety budownictwa modułowego od Algeco

Zarówno kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, jak i magazynowe w Łodzi to moduły, które w 100% da się dostosować do własnych potrzeb - zaczynając od ich fasady, przez wykończenie wewnątrz, a kończąc na meblach. Są one także tańsze w utrzymaniu co czyni je atrakcyjną alternatywą dla wynajmowanych lokali. 

Wynajmując kontenery socjalne lub biurowe w Łodzi chcesz od razu z nich korzystać? Zatem usługa 360° od Algeco jest właśnie dla Ciebie! Dzięki wybranemu pakietowi nie będzie trzeba przejmować się instalacjami, systemami zabezpieczającymi, czy też meblami, które w Algeco dostępne są w trzech liniach do wyboru: premium, comfort, a także economy. 

Kontakt

ul. Lutomierska 50
95-200 Pabianice
Polska
Telefon: 
+48 73 443 24 17
E-mail: 
lodz.pl@algeco.com

Czy masz projekt?

Dostarczamy rozwiązania modułowe wszędzie tam, gdzie klienci wybierają jakość i funkcjonalność. Prowadzimy sprzedaż i wynajem kontenerów na terenie Łodzi - w ramach oferty realizujemy indywidualne projekty, dostosowane do specyfiki branży. Twojej firmie oferujemy:

dostępne w trzech liniach produktowych - sam decydujesz o tym, w jaki sposób zostanie wykończone wnętrze kontenerów. Jako producent, realizujemy budownictwo modułowe cechujące się możliwością szerokiego wykorzystania, wysoką estetyką oraz trwałością. Oferowane na wynajem kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, magazynowe i socjalne sprawdzają się zarówno do projektów długoterminowych, jak i tymczasowych. Przyjdź do naszego oddziału w Łodzi i poznaj ofertę pełną korzyści.