Ekspert w budownictwie modułowym

Budownictwo modułowe to coraz bardziej popularne zagadnienie. Jako obecny lider w tej branży chcemy inspirować, kładąc w naszych projektach duży nacisk na ochronę przyrody oraz środowiska. Wykorzystywana przez nas technologia modułowa opiera się nie tylko na wysokiej jakości, ale i na rozwiązaniach zastosowanych w budynkach - to przy ich udziale w sposób harmonijny mogą one współgrać z otoczeniem. Jest to możliwe dzięki odpowiednim materiałom (drewno i szkło), a także ekologicznym akcesoriom - realnie ograniczają one zużycie wody, a także energii elektrycznej. 

Budynki modułowe - nowoczesne rozwiązania 

Jako producent budynków modułowych stawiamy na sprawdzone oraz nowoczesne rozwiązania, które nie tylko wpływają na komfort użytkowania, ale i skutecznie ograniczają zużycie wody, czy też energii. Obecnie dużym zainteresowaniem w budownictwie modułowym cieszą się takie akcesoria, jak: ograniczniki przepływu, oświetlenie z czujnikami ruchu oraz klimatyzacja z funkcją grzania i chłodzenia. Między innymi dzięki nim nasze biurowe budynki modułowe są energooszczędne, a ponadto zapewniają odpowiednią akustykę oraz klimat wewnątrz pomieszczeń. 

Pomieszczenia skrojone na miarę potrzeb 

Cena budowy domu modułowego, jak i biura modułowego, zależna jest od wielu czynników, w tym od kompleksowego wyposażenia, które również oferujemy. Dzięki naszym rozwiązaniom aranżacyjnym każdy klient dostosuje daną przestrzeń do swoich potrzeb, a w tym: jadalnię, kuchnię, salę konferencyjną lub też pomieszczenie z prysznicami. Specjalizujemy się w budowie biur oraz domów modułowych, przy czym dbamy nie tylko o właściwą konstrukcję, ale i o wyposażenie, takie jak między innymi: krzesła, designerskie meble, gaśnice, systemy alarmowe i wiele innych. 

Budynki modułowe Algeco są niezawodne i certyfikowane przez akredytowane jednostki. Oferowane akcesoria są zgodne z obowiązującymi rozporządzeniami dotyczącymi higieny i bezpieczeństwa.

Sprawdź również:

Algeco jest liderem budownictwa modułowego. Dzięki unikalnemu know-how i wieloletniemu doświadczeniu wyznaczamy trendy na światowym rynku budownictwa prefabrykowanego. Jednak to Twoje potrzeby są dla nas punktem wyjścia. Tworzymy rozwiązania na miarę Twojego biznesu.
Nasze moduły znajdują zastosowanie zarówno w projektach tymczasowych, jak i długoterminowych. Oferujemy Ci zarówno ich sprzedaż, jak i wynajem.
6 funkcjonujących w Polsce oddziałów Algeco pozwala na sprawną reakcję i szybką realizację Twojego zamówienia.
Algeco to Twój zaufany partner w innowacyjnych modułach kontenerowych.