KONTENERY LĘBORK ROZBUDOWA FARM FRITES

Kontenery modułowe przydatne na każdym etapie rozwoju firmy

FARM FRITES POLAND SA to największy w Polsce i jeden z wiodących w Europie zakład produkcyjny zajmujący się przetwórstwem ziemniaka. Założona w 1993 r. firma rocznie przetwarza ponad 250.000 ton surowca. Powstają tu frytki, placki i płatki ziemniaczane, które są dystrybuowane na terenie kraju 
i Europy Środkowo-Wschodniej. Wśród Klientów znajdują się takie firmy jak McDonalds czy Aviko, a także największe sieci handlowe oferujące marki własne.

20.07.2023
KONTENERY LĘBORK ROZBUDOWA FARM FRITES

Rozwiązanie

Każdej godziny zakład przetwarza ponad 30 ton ziemniaków. Aby utrzymać ciągłość dostaw oraz zminimalizować przerwy technologiczne, ogromna rolę odgrywa planowanie, terminowa realizacja i kompleksowe rozwiązania. Ma to szczególnie istotne znaczenie w momencie rozbudowy linii produkcyjnych, gdy zatrudniana jest dodatkowa kadra, na terenie zakładu pracują także inni dostawcy i potrzebna jest dodatkowa przestrzeń.

Farm Frites współpracuje z Algeco od ponad 10 lat. W zależności od bieżących potrzeb zakładu, domawiane są moduły, które pełnią różne funkcje - socjalne, biurowe a także magazynowe. Są zamawiane z pełnym wyposażeniem i usługami dodatkowymi - całość obsługi jest po stronie Algeco. 

Oprócz kompleksowości elastyczności Farm Frites zwraca uwagę na to, aby dostarczane rozwiązania odpowiadały kryteriom dotyczącym energooszczędności i ograniczeniu śladu węglowego.

Szef ds. infrastruktury

Opinia Klienta

 "Czas ma dla nas ogromne znaczenie. Zamawiając kontenery w Algeco, mamy pewność, że  otrzymamy kontenery gotowe do użytku, zaaranżowane zgodnie z ustaleniami i terminowo dostarczone. Co więcej, w razie potrzeby serwisu, jest on dostępny praktycznie od ręki - czasem nawet tego samego dnia w dniu zgłoszenia.To jest ten poziom profesjonalnej obsługi, który jest przez nas wymagany - bo każdy przestój na linii generuje straty” 

Roland Ramczyk
Szef ds. Infrastruktury Technicznej i Mediów,
Farm Frites Poland SA

Metryczka projektu

Zapotrzebowanie:

Zabudowa biurowo-socjalna oraz magazynowa

Liczba modułów:

43

Serwis360: 

pełne wyposażenie biur (stoły, krzesła, szafy itp.), klimatyzacja

Współpraca: 

>10 lat