Moduły kontenerowe na event

Moduły kontenerowe Algeco stają się coraz popularniejszym elementem wydarzeń muzycznych, sportowych oraz kulturalnych. Ich wielofunkcyjność, łatwość montażu i demontażu oraz solidna konstrukcja sprawiają, że świetnie sprawdzają się podczas organizacji niezapomnianych eventów. To również bezpieczne rozwiązanie w każdych warunkach pogodowych. Sprawdź ich najczęstsze zastosowanie w branży rozrywkowej.

1. Modułowe zaplecze techniczne eventu – jeden dostawca wiele rozwiązań

W przypadku imprez masowych niezbędne jest zapewnienie bezpiecznego i funkcjonalnie zorganizowanego terenu imprezy. Moduły Algeco znajdują swoje zastosowanie, jako kasy biletowe czy bazy dla służb porządkowych i informacyjnych. Dodatkowo, można wybudować z nich biuro organizatora imprezy, czy media room. Klient korzystając z oferty Serwisu 360 ma możliwość wynajmu pełnego umeblowania biurowego, przyłącza do sieci IT oraz zlecenia montażu klimatyzacji z funkcją chłodzenia, jak i grzania. Co więcej, Algeco posiada również moduły sanitarne wyposażone w toalety, umywalki oraz natryski prysznicowe. Tego rodzaju moduły idealnie sprawdzą się na aranżację strefy higieniczno-sanitarnej.

2. Kontenerowe bary oraz restauracje

Strefa gastronomiczna jest jednym z ważniejszych miejsc na terenie eventu. To tam, uczestnicy wydarzenia mogą usiąść i zaspokoić swój głód , pragnienie oraz odpocząć po dobrej zabawie. Coraz częściej do organizacji przestrzeni do sprzedaży napojów i jedzenia korzysta się z modułów, z których można zbudować wyjątkowy bar lub restaurację.

3. Modułowa przestrzeń wystawiennicza – inspiracja dla twórców

Pośród wielu funkcji, jakie mogą pełnić moduły kontenerowe jest również przestrzeń wystawiennicza. To rozwiązanie przestrzenne, które inspiruje twórców kultury i sztuki. Ich niestandardowość, nieskończona możliwość aranżacji oraz minimalizm i nowoczesny wygląd sprawiają, że okazują się atrakcyjną formą wyrazu. Algeco w ofercie Serwisu 360 oferuje przeszklenia zewnętrzne, jak i wewnętrze, które poza podniesieniem walorów estetycznych, nadają również inkluzywnego charakteru przestrzeni wystawienniczej.

4. Punkt pierwszej pomocy – bezpieczne i komfortowe zaplecze medyczne

Na barkach organizatora eventu również spoczywa odpowiedzialność zapewnienia zabezpieczenia medycznego. Dlatego coraz częściej dostarczamy na teren imprez masowych kontenery medyczne, gdzie organizowane są punkty pierwszej pomocy. Dzięki temu ratownicy medyczni mogą udzielać pomocy w komfortowych warunkach.

5. Moduły i event marketing, czyli sposób na atrakcyjne pokazanie brandu

Imprezy masowe, to doskonałe miejsce, aby dotrzeć do dużej ilość odbiorców ze swoim produktem lub usługą. Agencje marketingowe szukając sposobu, aby wyróżnić się na tle konkurencji bardzo często wybierają moduły Algeco. Dzięki dowolności w łączeniu kontenerów możliwe jest wybudowanie niecodziennego obiektu, który przyciągnie uwagę odbiorców. Co ważne, korzystając z kompleksowej oferty Algeco, możemy zająć się brandingiem, oświetleniem oraz organizacją wystroju wnętrza zgodną z wizją klienta.

 

Moduły kontenerowe Algeco znajdują swoje zastosowanie przy organizacji imprez masowych jak i tych z mniejszą ilością uczestników. To sprawdzony sposób na aranżację wyjątkowego eventu, na który będzie chciało się wracać. Korzystając z kompleksowej oferty Algeco, nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze współpracując z doświadczonym dostawcom modułów kontenerowych oraz wyposażenia.

Czy masz projekt?