Algeco Advance: ELASTYCZNE, FUNKCJONALNE I KOMFORTOWE MODUŁY KONTENEROWE

ALGECO ADVANCE oznacza maksymalną elastyczność i konfigurowalność. Moduły kontenerowe ADVANCE dają możliwość horyzontalnego i wertykalnego łączenia oraz tworzenia pomieszczeń o nieograniczonej przestrzeni. Wymienne ściany pozwalają na dowolną aranżację powstałych wnętrz, na każdym etapie użytkowania. 

Header tabs

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ROZWIĄZANIE ADVANCE ? 
Dworzec
Event
Placówka oświatowa
Pomieszczenie w hali
Punkt Obsługi Klienta
Restauracja
Sklep

Budynki modułowe linii ADVANCE pozwalają na nieograniczone możliwości użytkowania. Sprawdzają się zarówno jako przestrzenie użytkowane przez 1-2 osoby, jak i pomieszczenia komfortowej pracy kilkudziesięciu osób. Różnorakie warianty konfiguracji umożliwiają dopasowanie do indywidualnych potrzeb naszych klientów i znajdują zastosowanie w różnorodnych branżach.

Advance

Funkcjonalne budynki linii ADVANCE ZE są dedykowane realizacjom w przemyśle (biura, magazyny, pomieszczenia dla pracowników) oraz w placówkach użyteczności publicznej (np. szkoły, przedszkola). Z powodzeniem sprawdzają się też jako lokale usługowe: restauracje, bary czy miejsca, w których...

Advance Plus

ADVANCE PLUS to nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie dla wymagających projektów przestrzennych. Świetnie sprawdzi się do aranżacji budynków biurowych, szkół oraz banków. Dodatkowo znajduje swoje zastosowanie podczas targów i wystaw.

Chcesz wiedzieć więcej?

Czy masz projekt ?