NASZE ROZWIĄZANIA

3 ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU

Szkoły, biura, zaplecza budów, sale konferencyjne, stołówki czy modułowy kontenerowe na imprezy – w Algeco znajdziesz dokładnie te rozwiązania, których potrzebujesz. Poprzez oferowane 3 linie produktowe odpowiadamy na wszystkie Twoje potrzeby i spełniamy wszystkie Twoje oczekiwania. Każda nasza realizacja jest dokładnie przygotowywana i dopasowywana do specyfiki Twojej firmy i profilu Twoich pracowników.

Rozwiązania Algeco znajdują zastosowanie w każdych warunkach i będąc odpowiedzią na wszystkie, nawet ponadstandardowe, wymagania. Nasze moduły kontenerowe stanowią na rynku punkt odniesienia w zakresie: bezpieczeństwa, estetyki, komfortu, funkcjonalności i higieny. Zobacz nasze realizacje, aby uzyskać więcej inspiracji. Skontaktuj się z nami, aby stworzyć podstawy naszej przyszłej współpracy.

WYSOKA JAKOŚĆ, PRECYZJA I ELEGANCJA

ALGECO PROGRESS to wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania odpowiadające nawet najbardziej wyrafinowanym potrzebom naszych klientów. i.

Biuro
Placówka oświatowa
Punkt Obsługi Klienta
Sklep
ELASTYCZNE, FUNKCJONALNE I KOMFORTOWE MODUŁY KONTENEROWE

ALGECO ADVANCE to przemyślane w najdrobniejszych szczegółach rozwiązania dedykowane tworzeniu estetycznych, komfortowych i funkcjonalnych miejsc pracy i nauki.

Dworzec
Event
Placówka oświatowa
Pomieszczenie w hali
Punkt Obsługi Klienta
Restauracja
Sklep
DOSTĘPNOŚĆ, PROSTOTA I FUNKCJONALNOŚĆ

ALGECO ORIGIN  to najlepsza opcja w przypadku zapotrzebowania na przestrzeń od zaraz. To idealne rozwiązanie do wykorzystania na portiernie, szatnie, recepcje, zaplecza budowy oraz biura.

Kantyna
Szatnia
Zaplecze budowy
KONTENERY MAGAZYNOWE - PROSTOTA I BEZPIECZEŃSTWO

Potrzebujesz powierzchni magazynowej do składowania towarów budowlanych lub podręcznego magazynu o zastosowaniu użytkowym?

Dworzec
Placówka oświatowa