1 WIZJA, 3 STANDARDY

Algeco cieszy się światową renomą i uznaniem na rynku budownictwa modułowego. To tysiące zadowolonych klientów.

Naszą misją jest dogłębne rozumienie potrzeb naszych klientów oraz oferowanie niestandardowych i pomysłowych rozwiązań. Dzięki szerokiej gamie usług i natychmiastowej dostępności modułów kontenerowychdzięki Algeco masz wszystko czego potrzebujesz.

Nasza wiedza i doświadczenie na rynku są bezkonkurencyjne. Dzięki naszemu ponad 50-letniemu doświadczeniu możemy zaoferować rozwiązania dla wszystkich sektorów rynku. Dzięki szerokiej ofercie i największej liczbie produktów i usług Algeco oferuje wszystko, czego potrzebujesz dla swoich pracowników, gości i klientów.

Wszystkie produkty i usługi dostępne są w 3 standardach, z których każdy ma swoją własną specyfikę.

 3 standardy dostosowane do Twoich potrzeb i Twojego budżetu!

 

 

Standard Origin - prostota i funkcjonalność

Wybierając ten wariant zapewniasz swoim pracownikom dobre warunki pracy, zgodnie ze standardami i przepisami, a także bezpieczeństwo i ochronę.

 

Standard Advance - elastyczność i komfort w jednym

Rozwiązanie stworzone dla Twojej wygody, dobrego samopoczucia i bezpieczeństwa. Tworzymy Twój budynek zgodnie z pożądanym przez Ciebie układem. Łączenie ze sobą, układanie jeden na drugim, drzwi lub okna w lewo lub w prawo; wszystko jest możliwe dzięki Advance.

 

Standard Progres - ponadstandardowy  i dopasowany do wysokich wymagań

Opcja łącząca estetykę wykończenia z innowacjami zapewniającymi komfort i dobre samopoczucie, niespotykane dotąd w świecie modułowej konstrukcji.

 

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Algeco.