Dlaczego Algeco?

Algeco to innowacyjne rozwiązania budownictwa modułowego

Algeco to Twój zaufany partner w innowacyjnych modułach kontenerowych.
Możesz polegać na naszym doświadczeniu i know-how wynalazcy konstrukcji modułowej. Dzięki innowacyjności i różnorodności oferty możemy zaproponować Ci rozwiązania, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby i będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami dotyczącymi komfortu, bezpieczeństwa i wykonania. Uwaga skierowana na Twoje potrzeby pozwala nam dostosowywać i optymalizować nasze innowacyjne moduły kontenerowe na miarę Twojego biznesu.

Algeco - Twój zaufany partner w innowacyjnych modułach kontenerowych. 

 Algeco - pionier w swojej branży. Lider rynku światowego.

W 1955 roku wprowadziliśmy na rynek rozwiązania budownictwa modułowego. Sześćdziesiąt lat później, nie jesteśmy już jedynymi w branży, ale wciąż pozostajemy numerem jeden na świecie.

1 WIZJA, 3 STANDARDY
3 zakresy dostosowane do Twoich potrzeb i Twojego budżetu!

Szkoły, biura, obiekty na placu budowy, przestrzeń eventowa - oferujemy rozwiązania dla wszystkich sektorów rynku.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy spełnić wszystkie Twoje wymagania. Algeco znane jest z terminowości, szybkości działania i elastyczności.

Obsługa 360 °, wszystkie akcesoria z 1 partnerem

Algeco wyróżnia się doświadczeniem, wiedzą, różnorodnością i jakością różnych asortymentów, ale także możliwością dostarczenia dokładnie tego, czego potrzebujesz. Uproszczenie twoich warunków pracy jest naszym priorytetem; Dlatego oferujemy również stałą osobę kontaktową podczas całego projektu.